THETAHEALING TU IR ŽEMĖ

ThetaHealing Tu ir žemė® kursas Kaune

 (laikas tikslinamas) Kviečiame į Kaune vyksiantį Teta Harmoningų santykių Tu ir žemė kursą

Išgrynink, aktyvuok ryšį su Žeme...

Teta harmoningų santykių seminaras TU IR ŽEMĖ yra skirtas padėti kurti harmoningą, pripildantį, tave įkvepiantį, saugantį, puoselėjantį, geranorišką ryšį su Žeme, taip pat išmokti pasikliauti savo intuicija ir suvokti tave pasiekiančių energijų ypatumus ir prigimtį.

Šio kurso metu išmoksite kaip teisingai kurti ir puoselėti ryšį su Žeme - išaiškinti ir spręsti bet kokias iš nedarnaus, nekokybiško šio ryšio atsirandančias problemas, gebant suvokti atsiradusių problemų prasmę.

Gilinsite intuityvias įžvalgas, išmoksite gauti atsakymus iš Žemės, gebėsite suvokti kodėl vienaip ar kitaip jaučiatės, kas įtakoja jus pasiekiančias energijas ir kaip jos jus veikia esant tam tikroms ryšio - komunikacijos su žeme fazėms.

Seminare:

 • Energijų dalijimasis
 • Kokias energijas Tu įsileidi į save
 • Kaip išmatuoti žmogaus ir aplinkos energijas?
 • Kaip tu bendrauji su Žeme
 • Koks tu esi?
 • Žemės atsakas į tavo pastangas
 • Kas įtakoja tavo turimos energijos kiekį?
 • Energijų judėjimo amplitudė
 • Energijų mainai ir ciklai

Jūsų laukia:

 • Daugybė praktikų, probleminių situacijų peržiūra ir keitimas.
 • Greitasis Teta kasimas ir Žemės signalų interpretacija.
 • Energijų subalansavimo praktikos
 • Savęs pažinimas - tave veikiantys, įtakojantys žemės resursai bei tavo galimybes lemiančios energijos.
 • Tavo ryšio su Žeme analizė, psichinės būsenos ir tokių būsenų priežasčių suvokimas 

Dalyviai patirs gilias savo ryšio su Žeme įžvalgas, įgaus naują greitą Teta priemonę efektyviam darbui su supančiomis energijomis, žinos kaip kurti kokybiškai švarų ryšį su Žeme, kaip formuoti energijų apytakos ratą.Mūsų aplinkoje vyksta Energiniai pokyčiai, stebime besikeičiančias būsenas, energijų virsmą, priimame informaciją kitaip - pasižiūrėkime tiesioginės transliacijos apie tai  įrašą - Energiniai pokyčiai - Ką turime žinoti? 

Ateikite į šį Teta Harmoningų santykių (harmoningų ryšių) seminarą- TU IR ŽEMĖ:

 • Sužinokite kaip atkurti teisingą energijų tėkmę.
 • Kaip pasipildyti Žemės energija ir būti stipriu.
 • Kaip dalintis energijomis su Žeme ir formuoti darnų energijų mainų - apytakos ratą.
 • Kaip teisingai rinktis ir veikti, kad jaustum visapusę harmoniją ir energinį balansą?

Šis seminaras skirtas ir tiems kas jau įsisavino bet kurį Teta harmoningų santykių seminarą arba tai dar tik ruošiasi padaryti. Visiems, kam svarbu išgryninti ryšį su Žeme, atkurti savo energijų balansą, suprasti žemėje vykstančių pokyčių priežastis. Tiems, kam aktualu gebėti itin greitai aptikti gilumines bet kokios problemos priežastis, žinoti mechanizmą - kaip tas priežastis pašalinti, o besikartojančias sunkias pamokas užbaigti visiems laikams.

Ir visiems, siekiantiems atkurti savo gyvenimo harmoniją, susigrąžinti galią ir veikti efektyviai...

Mes visi siekiame būti stiprūs ir laisvi,- sužinok kaip šį norą realizuoti!!!

Šis Teta kursas, šie Teta mokymai tiems, kam aktualu ateityje įsisavinti DNR-4 kursą,- šie TETA Harmoningų santykių seminarai (Tu ir partneris, Tu ir Dievas, Tu ir Tavo vidinis ratas, Tu ir Žemė) būtini kaip paruošiamasis kursas įsisavinant visą Thetahealing® DNR-4 seminaro medžiagą ir techniką.

"ThetaHealing®" metodą, praktiką ir patogias naudojimo technikas sukūrė Vianna Stibal- ThetaHealing® Instituto (Institute of Knowledge®, USA) įkūrėja. Tai šiuolaikinis alternatyviosios medicinos gydymo būdas, naudojantis kvantines technologijas. Vianna šio metodo pagalba pati išsigydė savo negalavimus ir sunkias ligas, kurių jai nepavyko įveikti jokiais kitais būdais, kur jai nebegalėjo padėti šiuolaikinė medicina ir jai atstovaujantys profesionalūs specialistai. 

Dabar Teta metodas (ThetaHealing®) yra paplitęs visame pasaulyje, jį, kaip terapinės pagalbos (ir savipagalbos) priemonę, padedančią išsiugdyti ir taikyti gebėjimą sukelti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame, - naudoja ir labai mėgsta daugybė įvairių sričių specialistų.

Apie Metodą:

"ThetaHealing®" metodą praktikuojančių žmonių smegenys veikia teta bangų diapazone, tai leidžia pasiekti aukštą sąmonės būseną, kurioje įmanoma vienovė su visata, su Visa, kas yra, šaltiniu. Būdami šioje sąmonės būsenoje, tampa įmanoma akimirksniu keisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Atsiranda galimybė nustatyti ligų priežastis ir jas pašalinti, gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir numatyti ateitį, rasti ir pakeisti neigiamus įsitikinimus bei programas.

Taikant šį ThetaHealing® metodą, galima padėti sau, savo draugams, artimiesiems ir aplinkiniams žmonėms.

"ThetaHealing®" - tai patogi, lengvai išmokstama technika, kuri į žmogaus gyvenimą įneša realius, norimus, laukiamus pokyčius.

Svarbu: Šios technikos įvaldymo meistriškumas pasiekiamas praktikuojantis, - pačius pirmuosius nuostabius rezultatus praktikuojantieji gauna jau "ThetaHealing®" mokymo kursų metu.

Mokymus veda sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė - mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė - Elė Soul - Eglė Gleščinskienė

Mokymai vyks dvi dienas:

Užsiėmimai vyks dvi dienas nuo 10 iki 17 val. Šiomis dienomis dalyviai turės 1 val. pietų pertrauka (aplink daug kavinių tad tikrai rasite kur pavalgyti), taip pat numatyta viena arbatos pertraukėlė (pasirūpinkite mėgstamu užkandžiu prie arbatos)

Mokymų vieta: Kaunas, šalia PC "Akropolis" (vieta bus patikslinta vėliau).

Būtina dalyvavimo sąlyga - įsisavinti: Teta Gydymo Bazinis, Pažengusiųjų kursas, Giluminių kasinėjimų kursai.

Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.

Kurso dalyviai gaus:

Sėkmingai užbaigus kursą- ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, atitinkamo lygio praktiko sertifikatą.

SVARBU: Vieta rezervuojama atlikus 50 eur. avansinį apmokėjimą.

"ThetaHealing Tu ir žemė ®" kurso kaina:

Ankstyva registracija - 300 eur (užsiregistravus ne vėliau kaip likus 15 d. iki užsiėmimų pradžios).

Vėliau - 350 eur.

Pakartotinai lankant šį seminarą - pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo oficialios kainos.

Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija.

Neatvykus į mokymus sumokėtas avansas negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti šią formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie avanso pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA - TAM PRAŠOME UŽPILDYTI ŠIĄ REGISTRACIJOS FORMĄ 

Jeigu nepavyksta užsiregistruoti ar kyla kiti klausimai - kreipkitės el.p.: mokymai.elesoul@gmail.com

Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...

Kiti Thetahealing® seminarai