NAUJIENOS

Žinios iš energijų pasaulio, aktualūs ir mums visiems įdomūs dalykai...

Peršalus kiekvienas jaučiamės blogai ir šiam negalavimui įveikti žinome įvairių būdų. Pirmiausias skubame gerti gydančias žolelių arbatas, prie jų - vartojame medų. Taip pat labai gerai tuo metu daugiau ilsėtis- organizmui duodame galimybę visą energiją skirti ligos įveikimui, infekcijos, virusų sunaikinimui.

Aš - Elė Soul su knyga AIŠKIAREGĖ lankiausi Alytuje. Kokie yra žmogaus ypatingi gebėjimai, kaip vyksta intuicijos ugdymas ir koks yra knygos Aiškiaregė gimimas? Kaip visa tai vyko?

Sužinok savo mistinės patirties paaiškinimą, papasakok savo istoriją ir gauk profesionalų atsakymą nemokamai, suprask, su kuo tie nutikimai tavo gyvenime susiję, ką jie reiškia ir kokią žinutę tau nori perduoti subtilusis, už racionalaus suvokimo ribų slypintis pasaulis.

Savijauta, sveikata, santykiai, galimybės, meilė ir magija, mus supantys žmonės, likimas ir pats gyvenimas - kaip visa tai paveiks mus supančios energijos ir ko galime tikėtis?

Nori pažinti mane Elė Soul? Tam skaityk knygą ir pajusk energijas kurios sklinda neregimais ryšiais, pajusk Sielų bendrystę ir sužinok, ką gali Meilė...

Gauk naujienas pirmas!