THETAHEALING TU IR DIEVAS

ThetaHealing Tu ir dievas® kursas Kaune

(laikas tikslinamas) Kviečiame į Kaune vyksiantį Teta Harmoningų santykių Tu ir dievas kursą

Išgrynink, aktyvuok ryšį su Kūrėju...

Teta harmoningų santykių seminaras TU IR DIEVAS (KŪRĖJAS) yra skirtas padėti išgryninti ir sustiprinti ryšį su Kūrėju, išmokyti jus pasikliauti savo intuicija ir Kūrėju. Šio kurso metu išmoksite kaip labai greitai - išaiškinti ir spręsti santykių, veiklos, sveikatos ir bet kokias kitas problemas. Gilinsite intuityvias įžvalgas, išmoksite gauti atsakymus tiesiai iš Kūrėjo, gebėsite suvokti kodėl vienaip ar kitaip elgiatės, kuo ir kaip esate stabdomas, kas už jus pačius priima sprendimus...

Paklausk savęs ar:

 • Ar žinai kas esi ir kas tavyje iššaukia kankinančias būsenas?
 • Kodėl kartoji tas pačias klaidas ir jautiesi lyg "voverė rate"?
 • Kas yra "proto saldainis" ir ar tokius mėgsti?
 • Jautiesi per silpnas visiškai išspręsti savo problemas?
 • Galvoji kad kartais tavęs Kūrėjas negirdi arba neturi tam laiko?
 • Abejoji savo gebėjimais?

 • Nejauti visiško pasitikėjimo Kūrėju džiaugsmo, o gal to vengi naudodamas bet kokias priemones ?

Seminare:

 • Smegenys- super kompiuteris
 • Sąmonė
 • Pasąmonė
 • Keturios tavo asmenybės dalys
 • 4 ypatingi įsitikinimų lygmenų klodai
 • Kas už tave priima sprendimus?
 • Slaptos tave įtakojančios jėgos
 • Kas kalba tavo galvoje?
 • Kūrėjo žinučių ypatumai
 • Ego ar Kūrėjas- kaip žinoti?

Šis kursas atveria vartus į harmoningų ryšį (santykį) su Kūrėju (Dievu) bei džiaugsmo, galios ir meilės atradimą šiame ryšyje...


Ateikite į TU IR DIEVAS TETA kursą ir :

 • Sužinokite, kas jums padeda jūsų gyvenimo kelyje
 • Kaip "pagalba" tampa sunkia našta ir kaip tos naštos atsikratyti
 • Sužinokite kaip mes iš tiesų bendraujame su Kūrėju, kaip mūsų sprendimus įtakoja protėviai, išlikimo programos ir Ego
 • Pasiekite aukštesnį vibracijų lygmenį
 • Leiskite sau būti mylimu Kūrėjo...

Mokymų metu bus:

 • Daug praktikų, probleminių situacijų peržiūra ir keitimas.
 • Greitasis Teta kasimas ir gaunamų žinučių iš aukštesniųjų būties planų interpretacija.
 • Bendravimas su Kūrėju.
 • Savęs pažinimas- giluminės tave veikiančios jėgos, pasirinkimus įtakojantys balsai ir jausmai, jų reiškimosi priežasčių suvokimas.

Mokymų metu 85% laiko bus skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu augs ThetaHealing metodo samprata ir asmeniniai įgūdžiai.


Mūsų aplinkoje vyksta Energiniai pokyčiai, stebime besikeičiančias būsenas, energijų virsmą, priimame informaciją kitaip - pasižiūrėkime tiesioginės transliacijos apie tai  įrašą - Energiniai pokyčiai - Ką turime žinoti? 

Kurkite artimesnį ir kokybiškesnį ryšį su Kūrėju. Seminare Tu ir dievas dalyviai patirs gilias savo pasirinkimų įžvalgas, įgaus naują greitą Teta priemonę efektyviam darbui su savimi ir klientais, atkurs kokybiškai švarų ryšį su Kūrėju, pažins savo Esybės ypatumus. 

Šis seminaras skirtas ir tiems kas jau įsisavino Teta harmoningi ryšiai: Tu ir partneris seminarą ir tiems, kurie dar to nespėjo padaryti. Visiems, kam svarbu išgryninti ryšį su Kūrėju, gauti teisingas žinutes ir atlikti teisingus pasirinkimus. Tiems, kam aktualu gebėti itin greitai aptikti gilumines bet kokios problemos priežastis, žinoti mechanizmą - kaip tas priežastis pašalinti, o besikartojančias sunkias pamokas užbaigti visiems laikams.

Ir visiems, siekiantiems sąmonės aiškumo, proto aiškumo ir švaros..

Mes visi siekiame būti arčiau Kūrėjo,- sužinok kaip šį norą realizuoti!!!...

Šis Teta kursas, šie Teta mokymai tiems, kam aktualu ateityje įsisavinti DNR-4 kursą,- šie TETA Harmoningų santykių seminarai (Tu ir partneris, Tu ir Dievas, Tu ir Tavo vidinis ratas, Tu ir Žemė) būtini kaip paruošiamasis kursas įsisavinant visą Thetahealing® DNR-4 seminaro medžiagą ir techniką.

"ThetaHealing®" metodą, praktiką ir patogias naudojimo technikas sukūrė Vianna Stibal- ThetaHealing® Instituto (Institute of Knowledge®, USA) įkūrėja. Tai šiuolaikinis alternatyviosios medicinos gydymo būdas, naudojantis kvantines technologijas. Vianna šio metodo pagalba pati išsigydė savo negalavimus ir sunkias ligas, kurių jai nepavyko įveikti jokiais kitais būdais, kur jai nebegalėjo padėti šiuolaikinė medicina ir jai atstovaujantys profesionalūs specialistai. 

Dabar Teta metodas (ThetaHealing®) yra paplitęs visame pasaulyje, jį, kaip terapinės pagalbos (ir savipagalbos) priemonę, padedančią išsiugdyti ir taikyti gebėjimą sukelti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame, - naudoja ir labai mėgsta daugybė įvairių sričių specialistų.

Apie Metodą:

"ThetaHealing®" metodą praktikuojančių žmonių smegenys veikia teta bangų diapazone, tai leidžia pasiekti aukštą sąmonės būseną, kurioje įmanoma vienovė su visata, su Visa, kas yra, šaltiniu. Būdami šioje sąmonės būsenoje, tampa įmanoma akimirksniu keisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Atsiranda galimybė nustatyti ligų priežastis ir jas pašalinti, gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir numatyti ateitį, rasti ir pakeisti neigiamus įsitikinimus bei programas.

Taikant šį ThetaHealing® metodą, galima padėti sau, savo draugams, artimiesiems ir aplinkiniams žmonėms.

"ThetaHealing®" - tai patogi, lengvai išmokstama technika, kuri į žmogaus gyvenimą įneša realius, norimus, laukiamus pokyčius.

Svarbu: Šios technikos įvaldymo meistriškumas pasiekiamas praktikuojantis, - pačius pirmuosius nuostabius rezultatus praktikuojantieji gauna jau "ThetaHealing®" mokymo kursų metu.

Mokymus veda sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė - mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė - Elė Soul - Eglė Gleščinskienė

Mokymai vyks dvi dienas:

Mokymų laikas - dvi dienos nuo 10 iki 17 val. Šiomis dienomis dalyviai turės 1 val. pietų pertrauka (aplink daug kavinių tad tikrai rasite kur pavalgyti), taip pat numatyta viena arbatos pertraukėlė (pasirūpinkite mėgstamu užkandžiu prie arbatos)

Mokymų vieta: Kaunas, šalia PC "Akropolis" (vieta bus patikslinta vėliau).

Būtina dalyvavimo sąlyga - įsisavinti: Teta Gydymo Bazinis, Pažengusiųjų kursas, Giluminių kasinėjimų kursai.

Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.

Kurso dalyviai gaus:

Sėkmingai užbaigus kursą- ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, atitinkamo lygio praktiko sertifikatą.

SVARBU: Vieta rezervuojama atlikus 50 eur. avansinį apmokėjimą.

"ThetaHealing Tu ir dievas ®" kurso kaina:

Ankstyva registracija - 300 eur (užsiregistravus ne vėliau kaip likus 15 d. iki užsiėmimų pradžios). 

Vėliau - 350 eur.

Pakartotinai lankant šį seminarą - pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo oficialios kainos.

Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija.

Neatvykus į mokymus sumokėtas avansas negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti šią formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie avanso pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA - TAM PRAŠOME UŽPILDYTI ŠIĄ REGISTRACIJOS FORMĄ 

Jeigu nepavyksta užsiregistruoti ar kyla kiti klausimai - kreipkitės el.p.: mokymai.elesoul@gmail.com

Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...

Kiti Thetahealing® seminarai