HARMONIZATORIAI

Energiniai harmonizatoriai

Visai neseniai Japonų mokslininkai išrado ir užpatentavo ypatingą energiją, kuri atlieka gydantį, atstatantį, stiprinantį mūsų organizmą poveikį. Ši energija buvo pavadinta Scalar energija. Pastebėta, kad natūraliose gamtos draustiniuose gamta išreiškia žymiai stipresnes gydomąsias galias, kurios, priklausomai nuo ten esančios augmenijos, dirvožemio, grunto, įvairių akmenų bei kristalų, vandens telkinių, paviršiaus reljefo bei žemėsspinduliavimo, teigiamai įtakoja žmogaus organizmą, gražindamos gyvybines jėgas, skatindamos pažeistų organizmo vietų regeneraciją, funkcijų harmonizavimą bei kitokius pozityvius fizinius bei emocinius pokyčius. Žinome, kokias gydančias, atpalaiduojančias, suteikiančias jėgas, harmonizuojančios emocijas energijas skleidžia natūralus ilgametis miškas, didelis vandens telkinys arba natūralūs gamtos suformuoti kriokliai.

Žmonės, ieškodami sveikatos, stiprybės, trokšdami pasisemti energijos ir jėgų, skuba į sanatorijas, stengiasi daugiau laiko praleisti gamtoje, vyksta į mažiau urbanizuotas vietas.

Skaliarinė energija ne tik apsaugo organizmą nuo žalingo radiacijos poveikio, tačiau taip pat stiprina organizmo energijos lygį kiekvienoje ląstelėje, atstato bioelektrinį lauką ir gali sustabdyti kenksmingų ligų, tokių kaip vėžys plitimą.

Japonų mokslininkai ištyrė šį unikalų gydomąjį gamtos poveikį žmogui ir sukūrė specialias technologijas, padedančias į tam tikrus gaminius (pakabučius, apyrankes..) molekuliniam lygmenyje įterpti Scalar energijos įkrovas (arba lonus). Gaminiams naudojama speciali Japonijos ugnikalnio lava, kurios sudėtyje yra daugiau nei 70 žmogui reikalingų mineralų, ypatingas bio- keramikos apdirbimo būdas ir technologijos, leidžiančios molekuliniame lygmenyje įtvirtinti neigiamus Scalar energijos lonus.

Gaminiams naudojami ir natūralūs germanio bei turmalino akmenys, kurie įterpiami į pakabutį (ar apyrankę), arba pridedami atskirais kristalų gabalėliais ant gaminio paviršiaus. Tai galima matyti žvelgiant į skirtingus gaminius, renkantis sau patį tinkamiausią, labiausiai atitinkantį poreikius ir žinoma patį gražiausią gaminį.. Germanis ir turmalinas vis dažniau naudojami kaip terapinė priemonė sergantiems vėžiu bei kitomis sunkiomis ligomis. Germanis pagerina kraujo apytaką, skatina natūralų gijimą. Turmalinas skleidžia minusinius energijos jonus, kurie įprastai aptinkami gamtoje. Pavyzdžiui natūraliuose urvuose prietaisai fiksuoja apie 2500 lonų neigiamą skaliarinę energiją. Ilgiau pabuvus tokiose vietose vyksta ir poveikis mūsų kūnui. Tokio intensyvumo energija ilgiau sąveikaudama su kūnu gali įsiskverbti keletą centimetrų į mūsų fizinį kūną, po truputėlį balansuodama išsiderinusi atskirų organizmo sistemų darbą.

Apie 3000- 4000 lonų scalar energija į kūną įsiskverbi giliau ir veikia greičiau. Ji gali pasiekti gilesnes mūsų organizmo vietas ir ten užsistovėjusias organizmo energijas bei įtakodama šių energijų sąlygojamas organų funkcijas. Ši scalar energija ypatingai sąveikauja su mūsų organizmo skysčiais (kraujas, limfa, virškinimo skysčiai, prakaitas, ir kt..). Palaipsniui įsijungia ir natūraliai vyksta organizmo valymosi ir atsistatymo procesai.

Apie 3000- 4000 lonų scalar energija aptinkama dar unikalesnėse, stipresnėse gydomuoju poveikiu vietose kaip pvz. kalnų upės ar kalnų kriokliai.

Nustatyta ir išmatuota, kad 5000 ir net daugiau scalar energijas patiriame šalia galingų, gamtos draustiniuose esančių krioklių, kur gydančioji gamtos galia reiškiasi labai stipriai, padėdama mums atsipalaiduoti, atsikratyti rūpesčių ir įtampos, atgauti jėgas ir padidinti savo gyvybinį tonusą.

Įprastai visos mūsų organizmo ląstelės yra užterštos dėl aplinkoje esančio spinduliavimo, oro, vandens užterštumo, garso ir kitų nepalankų faktorių. O kur dar kone dirbtinis ar su įvairiais kenksmingais priedais maistas, kurį naudojame kiekvieną dieną. Visa tai kaupiasi mūsų ląstelėse ir organizmui teka labai didelės apkrovos siekiant bent minimaliai palaikyti gyvastingumą, energijos lygį ir produktyvumą, reikalingą išgyvenimui, darbui ar reprodukcijai.

Dėl šio visapusio disbalanso atsiradusio mūsų ląstelėse, o kartu ir visame organizme jaučiamės blogai, mums trūksta energijos, esame varginami įvairiapusio streso, kurio nebesugebame pažaboti.

Japonų mokslininkai ištyrė, kad būtent Scalar energijos harmonizatoriai, gali skleisti panašias atstatančias energijas, kurios yra aptinkamos gydančiose gamtos vietose (kalnuose, miškuose, šalia vandens telkinių, krioklių ir pan..) ir gali padėti subalansuoti žmogaus organizmo funkcijas, išsilaisvinti nuo streso, būti saugiems nuo kenksmingo išorės spinduliavimo bei nepalankų aplinkos veiksnių.

Čia susisieja visos ligšiolinės fizikinių ir sveikatos mokslų žinios, taip pat naujųjų Kvantinių mokslų žinios. Naujieji Japonų kompanijos gaminiai turi skirtingus scalar energijos kiekius (arba lonus), tai randam jų aprašymuose.

Daugybė žmonių išbandė ir džiaugiasi šiais Energiniais harmonizatoriais, padedančiais į save pritraukti gamtos gydomąja galią ir energiją. Gal būt šiandien negalite nuvykti į gražų gamtos kampelį ir pailsėti, pasisemti reikiamos energijos- tuomet energijos ir jėgų suteiks Energinis harmonizatorius, savyje talpinantis šią Japonų mokslininkų pavadintą Scalar energiją- gamtos galią.

Be abejo tai ne panacėja, ir ne gydymas. Jeigu kamuoja ligos, patartina kreiptis į medikus, gydytis ir neatidėlioti sveikimo proceso. Save sustiprinti, išvalyti nuo kenksmingo aplinkos spinduliavimo poveikio, suaktyvinti organizmo sistemas savigydai, atsistatymui ir galios padidinimui- padės Energiniai harmonizatoriai..

ENERGINIS HARMONIZATORIUS (bet koks pasirinktas modelis):

Padeda atstatyti pažeistą jūsų energinį lauką

Energizuoja visas kūno ląsteles, stiprina gyvybinę energiją

Energizuoja patenkančius į organizmą skysčius

Padeda neutralizuoti žalingą jus veikiančios aplinkos poveikį

Atkuria natūralų energinį organizmo balansą

Padeda pritraukti daugiau energijos į silpnesnes, negaluojančias kūno vietas

Aktyvina imuninės sistemos darbą

Padeda pristatyti deguonį į kiekvieną organizmo ląstelę.

Energija, kvantinių technologijų pagalba įterpta į pakabučius, skatina kiekvieną kūno ląstelę, kiekvieną organą prisiminti sveiką darbo režimą ir palaipsniui vis labiau rezonuoti su juo. Taip pat harmonizatoriai padidina organizmo gebėjimą įveikti stresą, susitvarkyti su emocinėmis perkrovomis, pagerinti poilsio ir miego kokybę...

Energiniai harmonizatoriai suaktyvina ir pagerina kraujotaką. Japonų mokslininkų tyrimai rodo, kad po kelių valandų harmonizatoriaus nešiojimo žymiai pagerėja viso organizmo aprūpinimas krauju. Tyrimais užfiksuota būklė prieš Energinio harmonizatoriaus poveikį ir po jo.

Mokslininkai tyrė žmogaus išspinduliuojamą energijos kiekį, jis žymiai pasikeitė, kai suaktyvėjo kraujotaka. Stebima kad galūnių, galvos, kaklo, sprando ir kitų vietų kraujotaka žymiai pagerėjo..

Harmonizatorius sumažins (susilpnins) nepalankios aplinkos dirgiklius, tokius kaip: elektromagnetinis ir elektrostatinis spinduliavimas, psichotroninis poveikis, žalingų mikrobangų smogas...

Moksliniai tyrimai nurodo, kad harmonizatoriai gali būti dėvimi nuolat. Tinka bet kokio amžiaus žmonėms (taip pat senyviems), besigydantiems nuo įvairių negalavimų, vaikams, dirbantiems bet kokį darbą ar pramogaujantiems.KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jurgita G.

"Oho, nustebau, nes po kelių minučių kai jį užsikabinau ant kaklo, pajaučiau krūtinės srityje kažkokią vėsią, atpalaiduojančią energiją. Pasidarė lengva kvėpuoti, jaučiausi kažkokia lengva. Pabuvus su juo 1,5 paros (nenusiėmiau naktį) nebejutau iki šiol varginusios įtampos. Paskutiniu metu patyriau daug streso ir įtampa mane lydėjo nuolat, tad labai nustebau kai pajutau šį pasikeitimą. Labai džiaugiuosi harmonizatoriumi, ačiū specialistams kurie man jį parodė. Labai noriu padovanoti mamai, nes ją vargina daugybė visokių ligų ir manau jai tikrai bus lengviau visa tai įveikti ir jaustis geriau.."

Alma K.

"Jaučiu tikrai kažkokią stebuklingą galią, neįtikėtina. Man labai patinka. Pradžioje atrodė kad kažkoks grynesnis oras apie mane. Jautėsi vos juntamas šaltukas krūtinėje. Jaučiuosi ir esu darbingesnė, panašu, kad padaugėjo jėgų ri energijos. Labai labai patinka..."


Dėmesio- tai ne gydymas ir ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla.. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...