MAGISTRINIS BLOKAS

Tai trečiasis Kosmoenergetikos energijų blokas. Čia įsisavinamos energijos siekiantiems profesionaliai įvaldyti Kosmoenergetikos metodą, norintiems intensyvaus judėjimo dvasinio tobulėjimo keliu ir intuityvių gebėjimų atskleidimo. Čia mokomės veikti erdvėje ir laike, komunikuoti su kitomis sąmonės formomis, kurti astralines žmogaus kopijas, bei atlikti žmogaus energinės struktūros korekciją, valymą ir atstatymą efektyviai ir greitai. Besimokantieji įgauna energinius įrankius, padedančius įveikti bet kokio lygmens pažeidimus, šalinti pasijungimus, astralinius parazitus, kurti energines apsaugas ir įtakoti ateitį.

Šie seminarai galimi tik turint pilnai įsisavinus 1-jo ir 2-jo bloko energijas, t.y. turint Kosmoenergetikos Meistro kvalifikaciją. 

MG - 2

DIEVIŠKASIS INTELEKTAS, APSAUGA NUO YPAČ STIPRIŲ BLOGIO JĖGŲ, RITUALINĖS MAGIJOS PANAIKINIMAS (ŠYVA, PIRVA, PARDŽANJA)

MG - 3

APSAUGA NUO ENERGOVIBRACINIŲ SRAUTŲ, DIEVIŠKOS SĖKMĖS ENERGIJA, ASTRALINĖS DULKĖS- VĖŽIO IR KITŲ SUNKIŲ SUSIRGIMŲ KOREKCIJA (ASS, INDRA, PAN, ASTRALNYJ POROŠOK)

MG - 4

DIEVIŠKOJI MEILĖS ENERGIJA IR JOS APRAIŠKA ŽEMĖJE, KOSMINIAI SĄMONĖS LYGMENYS, PARALELINIAI PASAULIAI, PSICHINIŲ SUSIRGIMŲ KOREKCIJA, VYRIŠKASIS EGO (TOKA-TON, LEI-GUNN, NALLI)

MG - 5

NIRVANA- NEBŪTIES ENERGIJA GYDANT VĖŽĮ ARBA KITUS SUNKIUS SUSIRGIMUS, KONTAKTAI SU PARALELINIU PASAULIU, ESYBĖS IŠARDYMAS (NIRVANA, UKKO, DISTA)

MG - 6

FANTOMŲ SUNAIKINIMAS, ERDVĖS, NAMŲ IR BET KOKIOS STRUKTŪROS VALYMAS, SUBTILUSIS INFORMACINIS PLANAS- KOSMINĖ SĄMONĖ (GLAICH, SIRIUS, MILUTI)

MG - 7

FANTOMO SUKŪRIMAS, ENERGINIS DVYNYS- MŪSŲ KOMANDŲ VYKDYTOJAS, AKAŠOS KRONIKOS- INFORMACINIS PLANAS IR ĮĖJIMAS Į JĮ, AGRESORIAUS SUNAIKINIMAS (KFO, AISKE, TAKKE)

MG - 8

DIEVIŠKASIS VISAPUSIS IŠGYDYMAS, VUDU ĮTAIGA- POVEIKIS ŽMOGAUS MINTIMS IR SPRENDIMAMS, AGRESORIAUS ESYBĖS SUARDYMAS, MAGISTRO APSAUGA (DCHANVANTARI, VUDU, SULIJA, MEKTABU)