SAVIUGDOS SEMINARAI IR RENGINIAI

Saviugda, tai kelias ir būdai, žinios bei technikos, padedančios ugdyti savo gebėjimus, išsivaduoti iš esamų sunkumų (bendravimo, santykių, veiklos, kūrybinių ar finansinių) ir lengviau įveikti iššūkius, realizuoti svajones. Saviugda - tai kelias į laisvę, grožį ir meilę...

Visa tai, kas mus erzina kituose, padeda mums patiems pažinti save... (Karlas Jungas)

Saviugda - asmeninis, unikalus kiekvieno žmogaus, kiekvienos asmenybės procesas. Atrasti tinkančius metodus ar reikalingas žinias, palengvinančias Dvasinę kelionę, juos išbandyti ir suprasti, - štai ką jums siūlome čia.

Saviugdos tema labai plati - tai ir visokio lygio praktikos, žinių kaupimas, terapijos, mokymai.

Gal būt čia rasi tai, kas puikiai veikia tau, kas padeda judėti pirmyn, kas leidžia suprasti save patį tiek, kiek sieki, kiek įdomu. Kitas žingsnelis - keisti tai, kas nepatinka, pasinaudoti turimu žinių bagažu, pritaikyti įsisavintus metodus bei technikas sau...


Webinaras - Kartu su meile

Analizuosime savo santykį su Meile. Iškelsime meilės poreikį ir tai, kas vyksta tuomet, kai jis neišpildytas. Leisimės į vaikystę, kelsime savo patirtis. 

Jausmų koliažas

Jausmų koliažas su energinio išlaisvinimo praktika bei Taro pranašavimo kortomis 

ŠIRDIES ERDVĖS AKTYVACIJA

Nuotolinė patyriminė- transformacinė sesija. 

Jūsų širdis ir visa Esybė bus užpildyta Kūrėjo Meilės energija. Ši energija ir ši patirtis suteiks impulsą keistis ir prisiminti Kas Esate.