AMULETAI ir TALISMANAI

STEBUKLINGIEJI PAGALBININKAI

Kas yra amuletai ir talismanai ir kuo jie skiriasi?

Amuletai yra skirti apsaugai, juose paprastai slypi energijos ir programos, kurios aktyvuojasi, kai žmogui reikalinga apsauga. Amuletas veikia pagal jame įrašytą programą, t.y. saugo ne nuo visko, o tik nuo tam tikrų kenkiančių veiksnių, situacijų ir pan..

Talismanai yra skirti sėkmei. Juos naudojame norėdami tam tikroje srityje pritraukti sėkmę, būti stipresni, pasitikėti savimi ir iššaukti analogišką kitų žmonių pasitikėjimą mumis. Talismanai irgi turi savo veikimo sritį, jie neša sėkmę tik tam tikrose situacijose- ten, kur žmogus jaučiasi pažeidžiamas, kur iki šiol jį dažniau lydėdavo klaidos, kur negali atsispirti kažkokiam išorės spaudimui ir pan.

Kaip pasirinkti sau tinkamiausią amuletą/talismaną?

Reikėtų apsispręsti ar jums labiausiai reikalinga apsauga ar sėkmė kažkurioje srityje. Jeigu norite būti stipresni ir nepažeidžiami - derėtų rinktis Amuletą. O jeigu jums vis dėl to aktualiau yra sėkmė, tinkamesnis kažkokių reikalų sprendimas, adekvačios jūsų reakcijos į tai kas vyksta ir tinkami sprendimai - tuomet jums pravers Talismanas.

Verta atkreipti dėmesį į dažniausiai pasitaikančias Amuletų ar Talismanų programas.


Kaip paruošiamas amuletas/talismanas?

Paverčiant daiktą Amuletu ar Talismanu, atliekami šie darbai:

  • būsimas galios daiktas yra išvalomas nuo jame susikaupusios informacijos, kodų ir pan.
  • suderinimas su savininko (užsakovo) energine struktūra
  • įvedamos programos - Amuleto ar Talismano veikimo sritis. 
  • sudaromas ir užkoduojamas algoritmas, kaip veiks būsimasis Galios daiktas, kada aktyvuosis ir t.t. 

Kaip amuletas/talismanas veikia žmogų?

Žmogui turint sąlytį su Talismanu ar Amuletu, reikiamose situacijose (priklausomai nuo įvestos programos), aktyvuojasi Amulete bei Talismane slypinčios programos, subtiliajame plane vyksta informacijos ir energijos su savininku mainai, pagal poreikį (jeigu to reikia), perduodami tam tikri impulsai, gebantys pristabdyti atitinkamas reakcijas (tuomet žmogus turi laiko pagalvoti, nedaro skubotų ir jam pačiam kenksmingų veiksmų), skatinantys pastabumą (išsamesnį visos situacijos matymą ir suvokimą), skatinantys gebėjimą kelias akimirkas užbėgti į priekį ir numatyti būsimą veiksmų eigą, reaguoti anksčiau, nei kažkoks blogis ar tai, kas nenorima įvyks.


AMULETAS ir TALISMANAS- PASLAPTINGASIS TAVO PAGALBININKAS...