ANGELŲ MAGIJA (2 magijos modulis)

Sąveika su Šviesos pagalbininkais, Angelais ir Arkangelais. Dvasinis pasaulis ir jo hierarchija, Akašos kronikų skaitymas ir žmogaus Šviesorasčio perkodavimas

Tai pažengusiųjų Magijos menas, kuomet pokyčius atliekame su Šviesos pagalbininkų pagalba.

Angelų magija tai ir galimybė kelti savo energines vibracijas, nes šviesos pagalbininkai, su kuriais sąveikaujame atlikdami praktikas ir norimus pokyčius, yra iš itin aukštų lygmenų ir jų sąmoningumas bei skleidžiamas energijų diapazonas - labai aukšti.

Angelų Magijos kurso metu įsisaviname ir specialius ženklus, padedančius nukreipti energijas reikiama linkme, aktyvuojančius energinį matymą bei padedančius susisieti su subtiliuoju pasauliu.

Angelų Magijos mokomės 2 modulio Magijos kursuose, kurie vyksta Nuotoliniu būdu.

Kviečiame pažiūrėti video įrašą apie Magiją ir mus veikiančias energijas. Galbūt suprasite, kad Magija, visai ne tai, ką įsivaizdavote?..


Norint įvaldyti Angelų Magijos meną, reikia pažinti Šviesos pagalbininkus, kurių pagalbos galime tikėtis, žinoti tokios sąveikos taisykles ir mokėti atlikti norimus pokyčius aktyvuojančius ritualus. Turime žinoti, kaip teisingai atlikti Maginius veiksmus, kaip suprasti siunčiamus ženklus, kaip gauti reikiamą informaciją ir pašalinti neigiamus, sveikatą ir realizaciją trikdančius, dalykus bei daromą žalą. 

Angelų Magijos žinių bei praktinių įgūdžių mokomės Nuotoliniuose 2 modulio Magijos kursuose. Sužinokite daugiau ir jeigu tai jums įdomu -  registruokitės į mokymus. 

Šiuos 2 modulio kursus gali mokytis dalyviai ir jau įsisavinę 1 modulio kursus ir besimokantys naujai (nebaigę 1 modulio kursų), šiuos trūkstamus kursus (1 modulio) galima įsisavinti ir vėliau.  Baigus 2 modulio Magijos kursus, tobulinti gebėjimus ir įgauti daugiau žinių bei įgūdžių kviečiame Profesionalios Magijos - Zoroastrizmo mokymuose. 

Magijos užsiėmimus, mokymus bei ritualus veda Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų "Ugnies gėlelė", "Šviesos rankos", "Pakal Votan" rezonansinio - vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir įvairių mokymų programų, skirtų žmogaus gebėjimų ugdymui, intuicijos aktyvavimui, darbo su energijomis ir Šviesos pagalbininkais autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė, psichoinformaciologė, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė- Elė Soul - Eglė Gleščinskienė.