ČAKRŲ VALYMO - BALANSAVIMO SESIJA

2020 m. LIEPOS 21 - 23 - 25 d. - NAUJIENA!!!

Grupinė nuotolinė ČAKRŲ VALYMO-BALANSAVIMO SESIJA (3 etapai)

2020 m. Liepos 21, 23 ir 25 d. 20 val. - kviečiame į onlain sesijas, skirtas Čakrų valymui -  balansavimui 

Energetiniai centrai - ČAKROS LABAI STIPRIAI ĮTAKOJA MŪSŲ SAVIJAUTĄ,  ATSPARUMĄ APLINKOS POVEIKIUI, GYVYBINĮ TONUSĄ IR ENERGINĮ POTENCIALĄ

Yra žinoma, kad kiekviena čakra (energetinis centras) turi savo sritį, kuri reiškiasi per visus žmogaus subtiliuosius laukus ir reiškiasi visuose energiniuose kūnuose. Per energetinius centrus vyksta energijos, esančios aplinkoje, įsisavinimas, taip pat per juos ir nebereikalingos, nebetinkamos energijos atidavimas į aplinką. Tad Čakros atlieka labai intensyvų energijų įsisavinimo, paskirstymo, perdavimo ir pašalinimo darbą.

Nuo čakrų darbo priklauso ir fizinio kūno organų bei sistemų veikla. Dažnai mus varginantis negalavimas yra sutrikusio čakros darbo rezultatas.
Emocijos, jausmai, mūsų reakcijos ir gebėjimai - jie irgi yra įtakojami čakrų veiklos.

Esant pažeidimams čakrose, netinkamai vyksta energiniai mainai tarp žmogaus ir aplinkos bei pačioje žmogaus energinėje struktūroje. Kenčiame dėl energijos trūkumo arba jos pertekliaus, dėl netolygaus darbo, nestabilių, priklausomų nuo čakros veiklos parametrų.

Čakrų pažeidimai būna labai įvairūs: blokai, užsistovėjusi energija, iškraipymai, kenksmingi intarpai ar net maginio poveikio žymės..

Šio grupinė nuotolinė (vykdoma per atstumą) čakrų valymo-balansavimo sesija suteiks jums galimybę pakeisti čakrų būseną, šalinti pažeidimus ir palaipsniui jas harmonizuoti bei gražinti į tinkamą darbo režimą.

Sesija vyks trimis etapais (trys dalys):
Liepos 21 d. 20 val.
Liepos 23 d. 20 val.
Liepos 25 d. 20 val.

Kiekvieno etapo (kiekvienos sesijos) trukmė- 35 min.

Tuo metu su visais sesijoje dalyvaujančiais asmenimis dirbs Elė Soul Eglė Gleščinskienė - Hilerė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų "Ugnies gėlelė", "Šviesos rankos", "Pakal Votan" rezonansinio-vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir mokymų programos Aukso Amžiaus Kosmoenergetika autorė. Angelų medicinos terapijos specialistė, mokymų programos Angelų terapija- Angelų medicina autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

Energinės praktikos su Ele Soul - pasitikėk profesionalais...

Eglė Gleščinskienė - Elė Soul daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų.. 

Eglė turi labai didelę energinio darbo praktiką, įgūdžius ir patirtis bet kokiose, net ir labai sudėtingose situacijose, užsiima energine žmogaus struktūros korekcija, valymu, atstatymu. Ji veda itin profesionalius Kosmoenergetikos Mokymus Lietuvoje bei užsienyje, dalijasi savo patirtimi ir žiniomis.

Šioje sesijoje turite galimybę išbandyti energinio valymo ir korekcijos poveikio galimybes visai savo čakrų sistemai. 

Sesijos metu (tris kartus nurodytomis dienomis ir valandomis) bus dirbama su jūsų energiniais centrais čakromis, vyks jų valymas, harmonizavimas ir balansavimas. Jeigu energiniai pažeidimai yra dideli, šių sesijų gali neužtekti energinių centrų - čakrų subalansavimui, gali būti reikalingas papildomas darbas, energinės struktūros valymas ir korekcija.

KAIP VYKS SESIJOS?

  • Šie nuotoliniai grupiniai užsiėmimai vyks aukščiau nurodytomis dienomis ir valandomis privačioje facebook grupėje, į kurią prieš prasidedant užsiėmimams, bus įtraukiami užsiregistravę dalyviai. Jūs tuo metu būsite savo įprastoje aplinkoje (vykti niekur nereikia ), transliaciją matysite ir girdėsite per specialiai šiems užsiėmimams sukurtą Facebook grupę.
  • Kiekvieną sesiją dalyviai galės pakartotinai peržiūrėti jiems patogiu laiku (sesijos video medžiaga bus saugoma užsiėmimų facebook grupėje), - tad tai tikrai kiekvienam lengva suderinti su darbu ar kita veikla.
  • Privačioje facebook grupėje vyks sesijų aptarimas tad galėsite dalyvauti diskusijose.
  • Po paskutinio užsiėmimo 3 paras laiko bus galimybė peržiūrėti visų užsiėmimų video įrašus.

Prieš prasidedant sesijai rekomenduojama patogiai įsitaisyti savo namuose ar ten, kur tuo metu būsite (atsisėsti arba atsigulti, nugara turi būti tiesi). Pasistengti atsipalaiduoti ir tiesiog klausyti bei bei savo pojūčiais stebėti kas su jumis vyksta.

Sesijos metu bus dirbama su jūsų energiniais centrais - čakromis, tam bus iškviečiamos reikiamos energijos, naudojami kvantiniai energijų perdavimo metodai bei technikos..Sesijos metu gali būti jaučiami įvairūs virpesiai, šiluma, šaltis, dilgsėjimas, gali matytis įvairios spalvos, mirgėjimai ar net konkretūs vaizdai (užsimerkus), gali girdėtis labai subtilus garsai ar jaustis, kad kažkokie garsai bei vibracijos yra šalia kūno, šalia jūsų esančioje erdvėje.Sesijos metu rekomenduojama būti užsimerkus, stengtis kuo labiau atsipalaiduoti..

Registracija ir kainos:

  • Sesijos (3 užsiėmimų ) kaina- 96 Eur. 
  • Apmokėjus iki 2020 m. Liepos 10 d. - taikoma 30% nuolaida - užsiėmimų (visų 3-jų etapų) kaina vienam dalyviui su nuolaida- 68 Eur.
  • Dalyvaujant tik pirmame sesijos etape (Liepos 21 d.) kaina - 32 Eur.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti registracijos formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie mokesčio pervedimą, registracijos patvirtinimą bei kitus organizacinius dalykus.

Užsiregistruodami ir apmokėdami už sesijas, jūs kartu patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su užsiėmimų tvarka ir visa kita su šia online sesija susijusia informacija. Dalyvio mokestis yra negražinamas, neperkeliamas į kitą laiką ar kitiems dalyviams. Besilaukiančioms moterims dalyvauti užsiėmimuose nerekomenduojama.

Rekomenduojama dalyvauti visose trijose sesijos dalyse, nes kiekvieną kartą (kiekvienos dalies) metu bus dirbama vis su kitomis energijomis ir programomis, t.y. valomi palaipsniui fiziniai, emociniai, astraliniai, mentaliniai blokai bei žalojančios programos.

Jeigu norisi išbandyti vieną sesiją, tuomet galite registruotis vien pirmajai sesijos daliai, kuri vyks Liepos 21 d..

Registracija į renginį:

Jeigu nepavyksta užsiregistruoti ar kyla kiti neaiškumai - kreipkitės el.p.:  mokymai.elesoul@gmail.com


Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...