MAGIJA

Bet kokia pakankamai pažangi technologija yra neatskiriama nuo magijos. (Artūras Klarkas)

Magija šiuolaikiniame pasaulyje ypač klesti. Kiekvienam verslininkui yra svarbus jo įvaizdis ir skleidžiama klientams žinia, o juk tai energijos, kurias vienas sugeba tinkamai sutelkti ir nustatyti, o kitas - ne. Kokią emociją sukeli savo pašnekovui, kokią pasąmoninę programą siunti, kaip šalia tavęs jaučiais aplinkiniai? - visa tai magija, nematomi ryšiai ir saitai tarp žmonių ir jais sklindanti energija bei informacija. 

Magija - tai ir netikėtai kylantis jausmas ar jo nebuvimas. Ir ilgesys ar mus pasiekiančios mintys. Ir svajonės, kurios pildosi arba yra įkalinamos nematomų jėgų amžiams..

Stebėdami ir jausdami aplink mus ir su mumis vykstančią magiją, natūralu, kad norime ją suprasti ir pasitelkti savo gerovei. Norime perprasti mums sėkmę ar pragarą dovanojančias jėgas ir įsikišti, keisdami lemtį, nes niekas kitas jos nepaskiria, - patys prisitraukiame savo veiksmais ir pasirinkimais. Suprasdami ir gebėdami veikti magiškai, tą lemtį galime keisti, kurdami norimą savo gyvenimo paveikslą.

Kad gerai pieštume ir tie paveikslai būtų gražūs ne vien mums, bet ir likusiam pasauliui, verta pasimokyti.

Magijos mokslai plečia akiratį ir suvokimą, padeda harmoningai veikti su aplinkos jėgomis, sulaukti pagalbos ir sustiprinti galią. Padeda mums kurti, o juk visi esame kūrėjais, tik kuriame išmanydami ir gebėdami kurti, arba aklai.

Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas. (Paulo Coelho)

Magijos mokslai yra skirti tik tiems, kas viduje jaučia kūrybos kibirkštėlę, trauką stebuklams, naujovėms, kas siekia galios ir nori perprasti energijų pasaulio taisykles. Tai išrinktųjų kelias, kurį kiekvienas gali rinktis, jei tik savyje išgirsta atgarsį, jei geba vis labiau atverti protą naujoms galimybėms ir randa tinkamą vedlį.