NUOTOLINIAI ANGELŲ KURSAI

2021 m. Rugsėjo 1 - Spalio 31 d. - NAUJIENA!!!

ANGELŲ TERAPIJA - DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI 

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus informacinio gydymo būdų. Jis paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.

Šių mokymų metu naudojamos unikalios darbo praktikos ir metodikos, kurias padovanojo žinomi lektoriai bei šviesos darbuotojai: Angelų terapijos pradininkė psichologijos mokslų dartarė Doreen Virtue "Angelų medicina", "Deivės ir angelai" knygų autorė bei Drunvalo Melhisedekas "Gyvenk širdimi" ir "Senosios gyvenimo gėlelės paslaptis" autorius.


Nuo Rugsėjo mėnesio kas savaitę vyks Angelų terapijos ir darbo su savo šviesos kūnu užsiėmimai (nuotoliniai mokymai). Tai grupinės žinių ir distancinės terapijos vakarai, kurių metu vyks intensyvus visų dalyvaujančiųjų asmenų šviesos kūnų valymo seansai bei sąveika su Angelais ir Arkangelais.

Pirmoje kiekvieno webinaro dalyje dirbsime pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu bus iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygos negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi. Taip pat plės kiekvieno dalyvio sampratą apie subtilias veikiančias jėgas, skatins pažvelgti ir pajusti ypatingą Šviesos pagalbininkų- Angelų ir Arkangelų pagalbą.

Kita užsiėmimo dalis- Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu. Bus atveriamas pasirinktas Kosmoso energijos kanalas, kurio srautas bus nukreipiamas dalyvaujančių asmenų energetinio lauko valymui. Vyks neigiamo energetinio poveikio, neigiamų aplinkos bei neharmoningų santykių priežasčių neutralizavimo procesai, kenksmingos energijos ir informacijos šalinimas iš žmogaus sąmoningos ir nesąmoningos Esybės dalies- iš visos energetinės struktūros.

KIEKVIENO UŽSIĖMIMO PLANAS:

 • Susiderinimas su aplinkos energijomis.
 • Praktika su pasirinkto Arkangelo energija pagal Doreen Virtue "Angelų medicina" ir Drunvalo Melhisedeko, metodikas. Pasirinkto Arkangelo iškvietimas, darbas su jo energija (priėmimas, nukreipimas negatyvios informacijos ir energijos naikinimui bei užpildymui gydančia, harmonizuojančia Dieviška Meile ir šviesa).
 • Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu.
 • Aptarimas

Kiekvieno užsiėmimo metu žinias perduos ir su jumis dirbs Kosmoenergetikos Mokytoja, psichoinformaciologė Gydovė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė). Tai - autorinė Eglės Gleščinskienės mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos esybėmis programa

Užsiėmimai (webinarai) vyks kartą į savaitę, trečiadieniais 20 val. Angelų terapijos webinarų ciklas vyks Rugsėjo- Spalio mėnesiais - viso bus 8 užsiėmimai + 9-tasis ypatingasis užsiėmimas- staigmena.

Kiekvieno užsiėmimo metu bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse) bus analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys. Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją. Gaus namų užduotis,- kad geriau įsisavintų išgirstą medžiagą, tobulėtų, mokytųsi ir kartu judėtų Dvasinio tobulėjimo keliu.

Rekomenduojama dalyvauti visuose webinarų ciklo renginiuose. Nuosekliai dalyvaujant pasiekiamas didžiausias efektyvumas.

Specialaus pasirengimo nereikia, tinka ieškantiems, smalsiems, laimingiems ir nusivylusiems, kenčiantiems ir liūdintiems, prispaustiems bėdų ar atrandantiems išeitis. Tinka ir bet kokias dvasines praktikas ar sistemas taikantiems asmenims, ieškantiems būdų ir priemonių, kaip palengvinti dvasinio tobulėjimo eigą, atgaivinti ar keisti santykius ir išsilaisvinti iš persekiojančių sunkumų.

Tai nuotoliniai užsiėmimai - dalyviams tereikia turėti interneto ryšį ir priemonę, per kurią jungsitės prie interneto (niekur važiuoti nereikia, viskas vyksta internetu). Užsiėmimai vyks Facebook grupėje, į kurią prieš prasidedant užsiėmimams bus įtraukti visi užsiregistravę dalyviai.

Pasirūpinkite, kad užsiėmimo metu būtų kokybiškas interneto ryšys, o jūs pats - ramioje, patogioje, jums komfortiškoje vietoje ir aplinkoje, kad turėtumėte galimybę atsipalaiduoti ir jums niekas netrukdytų.

Užsiėmimų ciklo temos:

 • Rugsėjo 1 d. Į pagalbą kviesime Arkangelą Raguelį santykių harmonizavimui su artimaisiais ir mylimais žmonėmis. Išsilaisvinimo nuo slegiančių prisirišimų ir būtį nuodijančių minčių, darbo su šiuo Arkangelu praktika. Jausmų skaistinimas. Terapija su Anael Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu.
 • Rugsėjo 8 d. Gydančios Arkangelo Rafaelio energijos priėmimas, vidinės harmonijos ir energetinio balanso kūrimas. Kūno (visų lygmenų) ir likimo "gydymas". Darbas su Kosmoenergetiniu kanalu Farun-Buda.
 • Rugsėjo 15 d. Stiprus valantis aspektas Arkangelo Mykolo mums perduodamoje išsilaisvinimo nuo negatyvios informacijos ir energijos praktikoje. Gyvybingumo stiprinimas, apsaugos nuo negatyvių reiškinių kūrimas. Darbas su Kosmoenergetinaisi kanalais Firast ir Zevs.
 • Rugsėjo 22 d. Susipažinsime ir veiksime su Arkangelo Azraelio energija (psichoemocinio kūno valymas ir korekcija, psichoemocinės būsenos harmonizavimas, susitaikymas su netektimis ir praradimais, atleidimas už patirtą skausmą, išdavystę ir kitus mums kenkiančius kitų asmenų poelgius). Išsilaisvinimas nuo prisirišimų prie mirusiųjų pasaulio. Emocinės apsaugos stabilizavimas. Darbas su Kosmoenergetiniais kanalais Firast ir Zevs.
 • Rugsėjo 29 d. Kviesime Arkangelo Mykolo energiją (negatyvo valymui, prisijungimų prie vampyrų nutraukimui, kenksmingų energetinių struktūrų bei mirusiųjų šalinimui). Energetinių blokų deginimas, kenksmingų programų naikinimas. Antroje užsiėmimo dalyje- praktika su Kosmoenergetiniu kanalu Mama.
 • Spalio 6 d. Angelų ženklai, kaip suprasti siunčiamas žinutes. Kviesime Arkangelą Urielį dvasinio ir materialinio balanso sukūrimui ir palaikymui. Finansinės gerovės praktika su Arkangelo Urielio pagalba. Terapija su Kosmoenergetikos Agni energijos kanalu.
 • Spalio 13 d. Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, apsupsime ją Meilės Arkangelo Čamuelio energija. Kliūčių harmoningiems santykiams naikinimas, norimos partnerystės kūrimas. Nepasitikėjimo ar nusivylimo meile programų paleidimas. Meilės energijos priėmimas, atsivėrimas džiaugsmui ir palaimai. Antroje dalyje- praktika su Anael Kosmoso kanalu.
 • Spalio 20 d. Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, vyks intensyvus grožio, harmonijos ir subtilios dermės su aplinka kūrimas su Arkangelo Jofielio energija. Būties tempo mažinimas, atsivėrimas pajautai, kūrybai, dermei. Švarių, harmoningų, kūrybinių minčių stiprinimas, kūrybinių projektų generavimas. Viduje slypinčio Kūrėjo žadinimas. Praktika su Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu Anael.
 • Spalio 27 d. Užsiėmimas- siurprizas.

Kiekvieno webinaro metu vyks intensyvus darbas Fiziniame, Sielos ir Dvasios planuose. Bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse), analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys.

Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją.

Gydovė Eglė įves jus į aukštų vibracijų erdvę, kurioje vyks unikali dalyvių pažintis su Šviesos energijomis ir jų pagalbininkai. Bus naudojami tam reikalingi sąmonės "instrumentai" ir technikos, dalyviai patirs savitas Angelų energijas ir jų poveikį.

Labai tinka visiems asmenims, kurie:

 • Nori patirti stebuklingą Angelų prisilietimą,
 • Artimiau, giliau pajusti ypatingą Šviesos energijų darbą,
 • Trokšta šviesos, gėrio kūrybos ir meilės,
 • Nori pradėti naują savo gyvenimo etapą, kupiną šmeilės ir šviesos energijų,
 • Jaučiasi nusivylę, išsekę,
 • Išvarginti rutinos,Sunkiai randa gyvenimo prasmę ar kryptį,
 • Patiria bendravimo sunkumus,Jaučia įvairius trukdžius savo gyvenime,
 • Nori pažvelgti į bet kokių įvykių priežastis,
 • Trokšta pajusti ir priimti gyvenimo džiaugsmą ir galimybes.

Ką gausiu? Kam man to reikia?

Kiekvienas webinaras pripildys jūsų gyvenimą nauju suvokimu ir kokybe. Padės išeiti už įprasto, žmogaus palaikomo pasaulio suvokimo ir galiojančių dėsnių ribų. Padės kitaip pažvelgti į iškylančias problemas ir sunkumus, kiekvienam dalyviui atvers galimybes nuo kažko išsilaisvinti, o turėtas
problemas perkeisti į aukštesnes, pozityvias, kuriančias ir atstatančias energijas, sustiprinti su tuo susijusius asmeninius gebėjimus..

Tai žinių, asmeninio darbo, transformacijų, sąlyčio su Angelais ir Šviesos energijomis bei energinio persikeitimo ciklai, kurie palaipsniui dalyvį ves į vis gilesnį suvokimą, į vis aukštesnes energines vibracijas, išsilaisvinimą ir tai lydinčius sprendimus..

 • Geriau suprasite savo problemas
 • Lavinsite intuiciją
 • Atrasite naujus draugus
 • Mokysitės atsiverti Šviesos energijoms ir jus pasiekiančiai pagalbai
 • Aktyvuosite intuityviuosius gebėjimus
 • Klausysitės, mokysitės priimti ir pritaikyti savo gyvenime informaciją iš subtiliųjų lygmenų
 • Įžengsite į palaipsninį priežasčių suvokimo kelią
 • Sąveikausite ir patirsite unikalias Šveisos pagalbininkų energines vibracijas
 • Ardysite savo gyvenimo užtvaras ir kliūtis
 • Šalinsite energinius blokus, ribojančius jūsų gebėjimą džiaugtis, patirti sėkmę, priimti ir dalinti meilę.

Ir visa tai- kiekvieno webinaro metu...!

Ir dar daugiau... Jūs atrasite save kitame- meilės ir darnos, gerovės ir šviesos kontekste!!!

Kiekvienas webinaras prasidės 20 val. (Lietuvos laiku). Tad prieš tai rekomenduojama nusiraminti, atsipalaiduoti, susikurti sau patogią aplinką (galima uždegti žvakes, naudoti smilkalus, įsijungti mėgstamą muziką..)
Pamedituokite ir šios sesijos laukite ramybės būsenoje.

Užsiėmimų tvarkaraštis:

 • Rugsėjo 1 d. 20 val.
 • Rugsėjo 8 d. 20 val.
 • Rugsėjo 15 d. 20 val.
 • Rugsėjo 22 d. 20 val.
 • Rugsėjo 29 d. 20 val.
 • Spalio 6 d. 20 val.
 • Spalio 13 d. 20 val.
 • Spalio 20 d. 20 val.
 • Spalio 27 d. 20 val.

Paaiškinimai dėl prisijungimo:

Dalyvis turi pasirūpinti internetu ir priemone, kuria jungsis prie interneto (kompiuteriu, planšete ar mobiliu telefonu). Darbas vyksta internetu- niekur vykti nereikia. 20 val. (Lietuvos laiku)- kiekvieno webinaro pradžia. Jeigu jūs esate kitoje šalyje, persiskaičiuokite pagal tos šalies laiką, kada jums prasidės webinaras.

Kiekvienas Webinaras- tiesioginė transliacija vyks internetu per facebook, specialiai tam skirtoje uždaroje gruopėje. Užsiėmimų grupėje dalyviai galės diskutuoti, bus užduodami namų darbai, dalijamasi kita aktualia informacija. Bus saugojami webinarų įrašai, tad jeigu užsiėmimo metu negalėsite sudalyvauti, vėliau peržiūrėsite įrašą. Jei bus poreikis, bet kurį užsiėmimą bus galima pažiūrėti pakartotinai (įrašai bus iki paskutinio užsiėmimo pabaigos - iki Spalio 28 d. 24 val).

Facebook grupė, kurioje vyks mokymai bus aktyvi iki užsiėmimų pabaigos, po to bus uždaroma, tad užsiėmimų įrašai bei kita informacija bus saugoma šioje grupėje tik tuo metu. Vėliau informacija nebus pasiekiama.

Su užsiregistravusiais dalyviais bendraus ir dirbs gydovė Eglė. Webinaras gali tęstis 1-1,5 val. arba ilgiau (priklausomai nuo temos, dalyvių pasirengimo ir Šviesos pagalbininkų darbo bei intencijų)...
Pokyčiai, energijos, perkeitimo procesas gali jaustis iki kito webinaro...

Užsiėmimus ves gydovė Eglė Gleščinskienė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų "Ugnies gėlelė", "Šviesos rankos", "Pakal Votan" rezonansinio-vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir mokymų programos Aukso Amžiaus Kosmoenergetika autorė. Angelų medicinos terapijos specialistė, mokymų programos Angelų terapija- Angelų medicina autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

Mokymai su Ele Soul - pasitikėk profesionalais...

Eglė Gleščinskienė - Elė Soul daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų.. Galite rasti daugybę autorės kūrinėlių ne tik įprastuose žurnaluose, tačiau ir naujame, paskutiniu metu sulaukiančiame didelio susidomėjimo žurnale Inspire..

Tai autorinė Kosmoenergetikos Mokytojos, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorės, Gydovės Eglės Gleščinskienės - Elės Soul mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos kūnu programa

Registracija ir kainos:

Webinarų ciklo kaina- 285 Eur+ Siurprizas- dovana - nemokamas 9-tasis webinaras, atnešantis ypatingas dovanas ir patyrimus kiekvienam dalyviui. Registruojantis iš anksto (likus ne mažiau kaip mėnesis iki užsiėmimų pradžios) - kaina 210 Eur. 

Užsiregistruodami ir apmokėdami už webinarų ciklą, jūs kartu patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su užsiėmimų tvarka ir visa kita su mokymais susijusia informacija. Mokymų mokestis yra negražinamas, neperkeliamas į kitą laiką ar kitiems dalyviams.

Būtina registruotis iš anksto. Norėdami registruotis prašome užpildykite pridėtą registracijos formą.

Jeigu užsiregistravęs dalyvis dėl kažkokių priežasčių nedalyvauja renginyje, dalyvio mokestis neperkeliamas į kitus renginius ir negražinamas, tačiau dalyvis gali peržiūrėti užsiėmimo įrašą..

Dalyvių grupės ribotos, tad pasirūpinkite laiku užsitikrinti savo vietą dalyvių sąraše.. Po registracijos į savo el.paštą gausite duomenis atsiskaitymui ir patvirtinimą kad esate dalyvių sąraše..

Registracija į seminarą

Jeigu nepavyksta užsiregistruoti ar kyla kiti neaiškumai - kreipkitės el.p.:  mokymai.elesoul@gmail.com


Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...