ŠVYTUOKLĖS

Yra žinoma, kad švytuoklės buvo naudojamos nuo seno ir žmonės, išmokę jomis gauti reikiamą informaciją, turėdavo ne po vieną, o keletą. Kiekviena švytuoklė, priklausomai nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta, formos, dydžio bei kitų parametrų, gali būti skirta gauti tikslinei informacijai, susisiekti su dvasiomis, aukštesniaisiais dvasiniais pagalbininkais, angelais, arkangelais ir dvasiniais vedliais. Švytuoklės pagalba galima sužinoti ką nors ir iš buitinio lygmens, taip pat apie besiformuojančias sveikatos problemas ir daugelį kitų aktualių dalykų.

Turbūt kiekvienas esame patekę į situaciją, kurioje teko rinktis, o apsispręsti buvo sunku, delsėme, nerimavime ir, galbūt, priėmėme netinkamą sprendimą.
Taip nutinka, kai trūksta informacijos, kai mes nežinome įvykių priežasčių ar nematome ateities gairių.
Švytuoklė gali būti puikiu įrankiu, padedančiu gauti mums svarbų atsakymą, sužinoti paslaptis arba dalykus, kurie tuo metu dar tik formuojasi ir nėra aiškūs. Paprasta švytuoklė tai ant virvutės pakabintas svarelis, žiedas ar sunkesnis, simetriškas pakabutis. Pats svarelis gali būti pagamintas iš metalo - ypač tam gerai tinka varis, akmens ar kristalo, stiklo, medžio bei įvairių šių medžiagų kombinacijų.


Yra žinoma, kad piramidė - tai ne vien geometrinė forma, tačiau ir mįslinga sakralinė struktūra, kuri gali įtakoti aplinkos energines charakteristikas, o netoliese esant žmogui - ir jo emocijas, mintis bei psichines - fizines charakteristikas. Piramidėmis žmonija domėjosi nuo seno ir mus pasiekia senovės Egipto ir net Majų civilizacijos laikų statiniai, įvairių paskirčių objektai, juvelyrika su piramidžių simboliais bei piešiniai. Piramidžių formas naudojo daugelis religijų, parinkdami išdėstymą savo šventovių namams, jas mėgo įvairių doktrinų atstovai ir be jų neapsiedavo mistikai, ezoterikai bei žmonės pasižymintys didesniu jautrumu nei dauguma aplinkinių.

Piramidės - sakralaus simbolio ženklas, figūruoja daugelyje mistinių ženklų. Mokslininkai tyrinėdami įvairių spalvų bei formų piešinių ir erdvinių struktūrų įtaką žmogaus savijautai bei emocijoms, ištyrė, kad žmogaus reakcijos, emocinis bei mentalinis aktyvumas keičiasi priklausomai nuo parenkamų spalvų bei formų, Pastebėta, kad piramidės geba keisti žmogaus psichinę būseną vien į jas žvelgiant, o turint tikrą, tegul ir mažą piramidę šalia - šis poveikis dar labiau sustiprėja. Manoma, kad poveikis juntamas ne vien žmogaus, tačiau piramidė, ši ypatinga sakrali forma ir iš jos pagamintas gaminys, gali įtakoti erdvę, kurioje ji yra, keisdama tos erdvės charakteristikas ir perskirstydama aplinkoje sklindančius ar ją pasiekiančius energijų srautus.