Mistinės patirtys - rask paaiškinimą

Savo gyvenime dažnai susiduriame su ypač stipriai mus paveikiančiais, keistais ir dažnai nesuprantamais dalykais. Kuomet nerandame jiems aiškaus loginio paaiškinimo ar gairių, kurios padėtų suprasti įvykių, reiškinių ar keistai gautos informacijos priežastis, tokius dalykus priskiriame mistikai. 

Mistika - tai mums nutinkantys keisti, prieštaraujantys įprastiems dėsniams ir mūsų turimoms žinioms dalykai. Nedaugelis susimąstome, kad šalia loginio pasaulio pažinimo, mes turime ir intuityvųjį suvokimą arba žinojimą, kuris dažnai apima žymiai platesnę nei turimos žinios ir loginis mąstymas sritį. Intuityviai, mes jaučiame šalie esančių žmonių energijas, galime nuspėti jų nuotaiką, o bendraudami sugebame pasiųsti jiems ne žodinius signalus. 

Mistinės patirtys gali būti susijusios su intuityviu supančios informacijos ir įvykių priėmimu, ir gali būti labai reikšmingos, skatinančios priimti vieną ar kitą sprendimą, sergstinčios arba įspėjančios apie pavojus. 

Mistiniai, mums nutinkantys dalykai, tai ir angelų ar subtiliųjų pagalbininkų bei dvasių pasirodymas, kontaktai su mirusiaisiais. Susitikimai su vaiduokliais, dežavu, praeitų gyvenimų prisiminimai ir ateities akimirkos, lyg būtų jau įvykusios. Tai ir matymai, prisilietimai prie kažko nepažinto, nesuprantamo, įkvepiančio ar bauginančio...

Ar tu patyrei ką nors panašaus? Patyrei ką nors mistiško ir iki galo nesuprantamo ar neįtikinamo? Turi klausimų, susijusių su mistiniais nutikimais ir jie neduoda tau ramybės, nes jauti, jog tai gali būti svarbu, tačiau tai išsiaiškinti sunku?


Čia rasite video įrašą su pirmaisiais atsakymais į jūsų siųstus klausimus ar Mistinių patirčių paaiškinimais. Jeigu jums įdomu ir turite savo klausimų, užpildykite žemiau pateiktą formą ir, galbūt, jūsų klausimas bus atrinktas ir pateks pas ezoterikos specialistę, psichoinformaciologę ir rašytoją Ele Soul, kuri paaiškins ir jums nutikusius dalykus.


2-asis video įrašas su atsakymais į jūsų siųstus klausimus, patyrimus bei nesuprantamus dalykus. Pasiklausykime, ką apie tai sako Elė Soul...

3-asis video įrašas su atsakymais į jūsų siųstus klausimus, - šį kartą išgirsite ir apie aktualius dvasinio kelio tarpsnius bei gebėjimų atsivėrimą. Pasiklausykime...


Įdomu? Sužinok ir tu savo mistinės patirties paaiškinimą, papasakok savo istoriją ir gauk profesionalų atsakymą nemokamai, suprask, su kuo tie nutikimai tavo gyvenime susiję, ką jie reiškia ir kokią žinutę tau nori perduoti subtilusis, už racionalaus suvokimo ribų slypintis pasaulis. 

Savo istoriją, keistą patirtį ar klausimą rašyk žemiau pateiktoje formoje.

Kas savaitę bus išrenkamos 5 istorijos! 

Nuotoliniai Angelų kursai