SPAUDOJE

Rašytoja E. Soul: mylimo žmogaus išėjimas - tai ne gyvenimo pabaiga likusiesiems gyviems

Šaltinis: "Alfa.lt"

"Trumpėjant dienoms ir artėjant Vėlinėms, Eglė Gleščinskienė (dar žinoma Elės Soul slapyvardžiu) kviečia mylėti gyvenimą, o į jo pabaigoje laukiančią mirtį pažvelgti nauju, visai kitokiu žvilgsniu. Jau trečiąjį savo romaną pristatanti moteris sako, kad kūryba jai suteikia papildomų jėgų bei padeda gilinti turimas žinias ir įgūdžius."

"Kosmoenergetikė E. Gleščinskienė pataria, kaip apvalyti savo karmą"

Šaltinis: "15min.lt''

"Beveik visos ligos, kaip ir apsigimimas, yra karminės. Tikime tuo ar netikime, mus veikia kosmoso ir karmos dėsniai", - sako kosmoenergetikos magistrė, reiki meistrė Eglė Gleščinskienė, ne vienam padėjusi atgauti sveikatą be vaistų."

"Kosmoenergetika: Birželio 20-26 d. energeijų kalendorius"

Šaltinis: "15min.lt"

"Šios savaitės energijos skatins jausmingumą, kūrybą ir grožį",- teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė"

"Kosmoenergetikė: apie išėjusius žinome ne viską"

Šaltinis: "Delfi.lt"

Žmonių sąmoningumas auga ir požiūris, kad miręs - reiškia nebeegzistuojantis, daugeliui nebepriimtinas - intuityviai mes jaučiame, jog yra kitaip. Patiriame keistus dalykus ir būsenas, kruios btloja, kad esame ne vieni - savo juslėmis jaučiame tuos išėjusius esant šalia. O kaip su tokiu jutimu gyventi ir kaip nuo to išsivaduoti?

"Ar su mirusių žmonių daiktais perimame ir jų savininkų likimą?"

Šaltinis: "Lrytas.lt"

Mirtis - baudinanti tema. Žmogui baugu prisiliesti prie mirusių žmonių, o kartais - ir pire jų daiktų. Kai mas net tiki, kad nešiojant mirusiai prosenelei priklausiusį papuošalą galima perimti jos likimą. Gerai, jei prosenelės gyvenimas buvo laimingas. O jeigu ne?

"Kas yra karma ir kokie įvykiai nuo jos priklauso?"

Šaltinis: "Lrytas.lt"

Kiekvienas esame girdėję ždoį "karma", o posakis apie karmos taškus tapęs ne tik kasdieniniu, bet ir naudojamas reklaminiuose šūkiuose. Apie tai ir dar daugiau pasakojo psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

"Kosmoenergetika: Rugpjūčio 29-rugsėjo 4d. energijų kalendorius"

Šaltinis: "Žmonės.lt"

"Tai bus metas, kai bet kokie mūsų veiksmai ir pasirinkimai kels pakankamai didelę riziką",- sako kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

"Skaitydami šią knygą pasikeisite: šalia mūsų - nepažintos žmogaus Kūną ir Sielą gydančios energijos"

Šaltinis: "alfa.lt"

Skaitydami šią knygą, pasikeisite, Kiekvienas žodis, jame suteikta informacija ir ją lydinti energeija persmelks jūsų sąmonę. Praplėskite akiratį, įgykite žinių apie tai, kokie galingi galite būti, į pagalbą pasikvietę čia aprašomas kosmoso energijas. Pepraskite iš seniausių laikų perduodamas žinias, patirsite, kaip vyksta stebuklingi išgijimai ir kokia yra kitų didžiųjų Visatos paslapčių prigimtis.

"Kosmoenergetikos mokytoja: Virusas negrįžtamai pakeis mus ir pasaulį"

Šaltinis: "Ji24.lt"

"Gyvenime didelių pokyčių, virsmo metu. Visata tiesiog daro atranką. Natūralu, kad tos energijos, kurios jai nereikalingos, išnyks. Kiekvienas galime rinktis: pritapti prie aplinkos pokyčių, prie visatos vinracijų arba ne",- sako psichoinformaciologė, kosmoenergetikos mokytoja Eglė Gleščisnkienė.

"Kodėl tikime stebuklais?"

Šaltinis: "priekavos.lt"

Vykstant sparčiai mokslo pažangai daugybė mistinių reiškinių tampa racionaliai paaiškinamais. Nepaisant to, žmonija neišsižada kai kurių prietarų ir vis dar tiki stebuklais. Anot kosmoenergetikės Eglės Gleščinskienės, dėl to nereikėtų stebėtis. "Pasaulyje tebėra daug neatrastų dalykų, todėl visai nesunku daryti prielaidą, kad bet kada gali įvykti stebuklas - kažkas netikėto ir nepaaiškinamo",- samprotauja pašnekovė.

"Angelų terapija ir sielos gydymas"

Šaltinis: "priekavos.lt"

Kartais visos nelaimės užklumpa tuomet, kai neįsiklausome į save arba plaukiame pasroviui. Apie harmoningą gyvenimą, ramybę, tikėjimą ir angelų energetiką kalbamės su kosmoenergetikos magistre, praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasense ir liaudies medicinos žiniune Egle Gleščinskiene.

"Kosmoenergetikė perspėja: šiemet švęsti Heloviną pavojinga"

Šaltinis: "diena.lt"

Kosmoenergetikos magistrė, hilerė Eglė Gleščinskienė perpsėja, kad šiemet tie, kurie apsimes baisiais personažais ir švęs Heloviną, išsauks itin negatyvią energeiją ir susidurs su tamsiomis jėjomis, kurios jupse gali pažadinti žvėrį.

"Kodėl sapnuojame mirusius artimuosius"

Šaltinis: "tiesa.com"

Kuomet riba tarp įprasto, apčiuopiamo ir mums gerai pažįstamo pasaulio bei - anapusinio, baugaus ir nepažinto susiaurėja, ieškome bet ko, kas mums gali padėti suprasi, kas gali nuraminti ir patarti.

"Mūsų energijos "vagys" - priežastys dėl ko prarandame energiją"

Šaltinis: "anomalija.lt"

Pastebėjote, kad dažniau esate pavargęs, nebenorite ne tik atlikti kasdienių darbų, tačiau net ir linksmintis ar leisti laiką drauge su kitais?

"Psichoinformaciologija - mokslas apie tai, kas ankčiau buvo mistika"

Šaltinis: "vaistai.lt"

Mintis turi begalinę galią.

Mintis yra pirminė bet kokio proceso ar veiksmo užuomazga.

Mintis iš nematerialios struktūros gali virsti bet kokia, joje užkoduota materijos forma.

Mintys keičia žmones, jų ryšius.

Mintys keičia materialias struktūras...

"Eglė Gleščinskienė. Lapkričio 4-10 d. energijų horoskopas"

Šaltinis: "manokrastas.lt"

Stichijos įsisiūbuos, atsiras daugiau dinamikos, tačiau ir nestabilumo. Sunku bus prognozuoti bet kokių tolimesnių įvykių eigą. Fortūna gali būti labai palanki ir dosni absoliučiai nepagrįstai rizikuojantiems asmenims. Nenuostabu, jeigu vyks dalykai, kurie logiškai neturėtų vykti. Laimės tie, kas tikrai nepanašu, jog turėtų laimėti. Tas pats gali vykti ir sandorių srityje- gali būti pasirašyti tokie sandoriai ir susitarimai, kurie vienai pusei neš kolosalų pelną sėkmę ir pasitenkinimą. Gali būti prastumti, įgyvendinti, realizuoti projektai, kurie iki šiol tam beveik neturėjo jokių šansų.

"Eglė Gleščinskienė: Spalio 14-20 d. energijų horoskopas"

Šaltinis: "manokrastas.lt"

Stiprios valančios ir transformuojančios energijos valys ir grynins mus nuo negatyvaus atminties ir patirčių bagažo, padės nusimesti ilgai nešiotus sunkumus. Aktyvi bus ugnies energija, ugnies stichija. Ši ugnis mūsų gyvenime reikšis kaip įvairiapusė terpė, valanti ir deginanti tai, kas nebereikalinga. Dvasinėje ugnyje galėsime sudeginti savyje kauptas itin gilias ir skaudžias patirtis, savo buvimu sukūrusias ir auginusias mumyse sielos kančią, skausmą ar nepilnavertiškumą. Ši Dvasinė valanti ir gryninanti ugnis ypač aiškiai išgrynins mūsų ketinimus, mūsų tikrąjį "Aš", slypintį už daugybės kaukių, už pasirinkimų, žodžių ir jausmų, kuriuos išreiškiame aplinkiniams.

"Informacijos era - knygą prilyginsime terapijai?"

Šaltinis: "bns.lt"

Kas dieną užgriūvančioje informacijos lavinoje norisi rasti ne vien tai, kas būtina, tačiau ir pasikrauti teigiamų emocijų bei rasti atsvarą vidiniam erzeliu ar stresui. Tokio poveikio bei galių galime ieškoti knygose, - juk nuo seno buvo pripažįstama knygų mums daroma įtaka. Italų dramaturgas Carlo Goldoni (Karlas Goldonis) teigia, kad "Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas."

"Egle Gleščinskienė, Energinė Medicina"

Šaltinis: "enlightenmentmedianews.com"

Peršalote? Peršalus kiekvienas jaučiamės blogai ir šiam negalavimui įveikti žinome įvairių būdų. Pirmiausias skubame gerti gydančias žolelių arbatas, prie jų - vartojame medų. Taip pat labai gerai tuo metu daugiau ilsėtis- organizmui duodame galimybę visą energiją skirti ligos įveikimui, infekcijos, virusų sunaikinimui.