THETAHEALING GILUMINIAI KASINĖJIMAI

ThetaHealing Giluminių kasinėjimų ® kursas Kaune

Seminaro laikas tikslinamas. Kviečiame į Kaune vyksiantį Giluminių kasinėjimų Teta gydymo kursą

Tik naudodamas geriausius, efektyviausiai veikiančius įrankius, tu pasieksi savo tikslą..

Tokie įrankiai Theta Healing praktikose - kasinėjimai. Ateina metas judėti pirmyn ir pasiekti reikiamą "gylį" kur slepiasi visų blogybių ir ligų priežastys. Būtent tam specialiai sukurtas, įgūdžius ir žinias plečiantis Giluminių kasinėjimų kursas. 

Theta Healing Giluminių kasinėjimų kursas dar labiau aktyvuoja jūsų intuiciją, intuityvų matymą ir žinojimą, gebėjimą nuskenuoti žmogų, rasti jam trukdančius tobulėti įsitikinimus ir juos keisti reikalingais. Šio kurso metu išmoksite kaip teisingai ir greitai atlikti kasinėjimus, rasti problemų priežastis ir jas pašalinti.

Kurso tikslas- besimokančiojo tobulėjimas, sąmonės pokyčiai, naujų žinių ir gebėjimų įvaldymas, rezonavimas- sąveika su žmogų supančiomis energijomis ir visos Visatos kuriančiąja jėga- Kūrėju.

Nuo 2018 m. šis kursas (kaip ir Teta bazinis ir Teta pažengusiųjų) yra privalomas norintiems dalyvauti tolesniuose ThetaHealing seminaruose. Šis kursas atveria vartus į intensyvų tobulėjimą ir augimą, padeda suvokti kokią efektyvią ir stiprią metodiką įsisavinate, kiek daug su ja galima pasiekti ir kiek daug gero nuveikti..

Ateikite į GILUMINIŲ KASINĖJIMŲ TETA kursą ir :

 • Sužinokite pagrindinius kasinėjimo principus.
 • Įsisavinkite pagrindinius 8 kasimo būdus.
 • Gilinkite "kasinėjimų"- problemų paieškos įgūdžius.
 • Sužinokite ir išmokite kaip teisingai panaudoti raumenų testą.
 • Gebėkite padėti žmogui sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir prasmę.
 • Ugdykite gebėjimą keliauti į pačią problemos priežastį.
 • Pajuskite Teta metodo lengvumą, efektyvumą ir svarbą.
 • Mokėkite pakeisti įsitikinimus.
 • Žinokite kaip negatyvias emocijas ir jausmus perkeisti į pozityvias.
 • Išsilaisvinkite nuo jus varginančių dalykų efektyvių praktikų metu..
 • Auginkite savo meistriškumą, dirbdami efektyviai ir greitai...

Mokymų metu bus daug praktikų, vyks intensyvus reikiamų programų ir jausmų užkrovimas 

Vyks darbas su baimėmis, nuoskaudomis. Mokysimės kaip atrasti problemų priežastis, destruktyvius įrašus ir programas, kaip transformuoti kenkiančius įsitikinimus į pozityvius.

Mokymų metu vyks daugybė intensyvių praktikų. Dalyviai gaus užduotis ir praktiškai jas atliks pagal perduotą Giluminių kasinėjimų ThetaHealing® kurso metodiką.

Mokymų metu 85% laiko bus skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu augs ThetaHealing metodo samprata ir asmeniniai įgūdžiai.

Šio kurso metu vyksta intensyvi, giluminė dalyvių transformacija, pokyčiai kurie apima veiklos, santykių, savirealizacijos sritis. Taip pat stiprėja kūno, sielos ir dvasios harmonija, samprata apie vykstančius procesus ir jų įtaką. Auga ir stipriau reiškiasi intuityvus gebėjimas suvokti savo problemų priežastis, jas rasti ir iš jų išsivaduoti. Kurti norimus dalykus savo gyvenime...

"ThetaHealing®" metodą, praktiką ir patogias naudojimo technikas sukūrė Vianna Stibal- ThetaHealing® Instituto (Institute of Knowledge®, USA) įkūrėja. Tai šiuolaikinis alternatyviosios medicinos gydymo būdas, naudojantis kvantines technologijas. Vianna šio metodo pagalba pati išsigydė savo negalavimus ir sunkias ligas, kurių jai nepavyko įveikti jokiais kitais būdais, kur jai nebegalėjo padėti šiuolaikinė medicina ir jai atstovaujantys profesionalūs specialistai. 

Dabar Teta metodas (ThetaHealing®) yra paplitęs visame pasaulyje, jį, kaip terapinės pagalbos (ir savipagalbos) priemonę, padedančią išsiugdyti ir taikyti gebėjimą sukelti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame, - naudoja ir labai mėgsta daugybė įvairių sričių specialistų.

Daugelio mūsų gyvenime daug įtampos, skubėjimo, nusivylimų, o tam įveikti būtina tiesiog... nurimti. Pasižiūrėkite kodėl - Pagaliau nurimk (ThetaHealing®)

Apie Metodą:

"ThetaHealing®" metodą praktikuojančių žmonių smegenys veikia teta bangų diapazone, tai leidžia pasiekti aukštą sąmonės būseną, kurioje įmanoma vienovė su visata, su Visa, kas yra, šaltiniu. Būdami šioje sąmonės būsenoje, tampa įmanoma akimirksniu keisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Atsiranda galimybė nustatyti ligų priežastis ir jas pašalinti, gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir numatyti ateitį, rasti ir pakeisti neigiamus įsitikinimus bei programas.

Taikant šį ThetaHealing® metodą, galima padėti sau, savo draugams, artimiesiems ir aplinkiniams žmonėms.

"ThetaHealing®" - tai patogi, lengvai išmokstama technika, kuri į žmogaus gyvenimą įneša realius, norimus, laukiamus pokyčius.

Svarbu: Šios technikos įvaldymo meistriškumas pasiekiamas praktikuojantis, - pačius pirmuosius nuostabius rezultatus praktikuojantieji gauna jau "ThetaHealing®" mokymo kursų metu.

Mokymus veda sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė - mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė - Elė Soul - Eglė Gleščinskienė

Mokymai vyks dvi dienas:

 Šiomis dienomis dalyviai turės 1 val. pietų pertrauka (aplink daug kavinių tad tikrai rasite kur pavalgyti), taip pat numatyta viena arbatos pertraukėlė (pasirūpinkite mėgstamu užkandžiu prie arbatos)

Mokymų vieta: Kaunas, šalia PC "Akropolis" (vieta bus patikslinta vėliau).

Būtina dalyvavimo sąlyga: įsisavinti Teta Gydymo Bazinis ir Pažengusiųjų kursas (ThetaHealing Basic DNA® ir Advanced DNA® )

Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.

Kurso dalyviai gaus:

Sėkmingai užbaigus kursą- ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, atitinkamo lygio praktiko sertifikatą.

SVARBU: Vieta rezervuojama atlikus 50 eur. avansinį apmokėjimą.

"ThetaHealing Giluminiai kasinėjimai ®" kurso kaina:

Ankstyva registracija - 300 eur.

Vėliau - 350 eur.

Pakartotinai lankant šį seminarą - pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo oficialios kainos.

Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija.

Neatvykus į mokymus sumokėtas avansas negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti šią formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie avanso pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA - TAM PRAŠOME UŽPILDYTI ŠIĄ REGISTRACIJOS FORMĄ 

Jeigu nepavyksta užsiregistruoti ar kyla kiti klausimai - kreipkitės el.p.: mokymai.elesoul@gmail.com

Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...

Kiti Thetahealing® seminarai