THETAHEALING TU IR PARTNERIS

ThetaHealing Tu ir partneris ® kursas Kaune

(Laikas tikslinamas) kviečiame į Kaune vyksiantį Teta Harmoningų santykių Tu ir partneris kursą

Išmok kurti ir palaikyti harmoningus santykius...

Harmoningų santykių seminaras dar labiau aktyvuoja jūsų intuiciją, gebėjimą kurti harmoniją santykiuose ir savo aplinkoje, rasti trukdančius tobulėti ir patirti meilę įsitikinimus ir juos keisti reikalingais. Šio kurso metu išmoksite kaip greitai ir efektyviai spręsti santykių problemas, gilinsite intuityvias įžvalgas, išsilaisvinsite iš santykių iš bendravimo tabu bei ribojančių programų, atsikratysite gėdos, baimės ir slapstymosi nuo tikrųjų savo norų būsenų

 • Paklausk savęs ar:
 • Nori suprasti kodėl savo santykiuose patiri varginančias, kankinančias būsenas?
 • Kodėl pykstiesi su partneriu, kaltini jį ir save?
 • Kodėl nesugebi pasiekti trokštamos palaimos?
 • Taikstaisi su tau nepatinkančiais dalykais?
 • Pavydžiai stebi mylinčias ir laimingas poras?
 • O gal esi vienišas ir šalia savęs neturi tokio partnerio, su kuriuo galėtum nerti į džiaugsmo bangas ar pykčio uraganus?
 • Abejoji savo patrauklumu?
 • Nejauti intymumo džiaugsmo, o gal visiškai vengi artimesnių kontaktų su partneriu?

Šis kursas atveria vartus į harmoningų santykių kūrimą, jų auginimą ir džiaugsmo atradimą poroje.


Ateikite į TU IR PARTNERIS TETA kursą ir :

 • Sužinokite, kaip tikrai mylėti kitą žmogų ir kaip jam leisti mylėti jus, pašalinant protėvių įrašytus blokus ir kliūtis.
 • Sužinokite, jog kai mes iš tiesų mylime save, pasiekiame kitą vibracijų lygmenį.
 • Įgaukite žinias kaip gyventi savo gyvenimą, nebijant meilės. Kaip bendrauti ir kurti santykius be kaltės.
 • Leiskite sau būti mylimam jūsų partnerio...

Mokymų metu bus daug praktikų, vyks intensyvus reikiamų programų ir jausmų užkrovimas 

Mokymų metu 85% laiko bus skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu augs ThetaHealing metodo samprata ir asmeniniai įgūdžiai.

Dalyviai patirs gilias savo veiksmų, įtakojančių santykius priežasčių įžvalgas, įgaus pozityvių, trokštamų, sėkmingų santykių kūrimo gebėjimus, mokysis įžvelgti ir taisyti bendravimo, buvimo su kitu žmogumi ir šalia kito žmogaus klaidas. 

 • Mokymų metu atliksite daugybę praktikų, vyks santykių peržiūra ir įsitikinimų testavimas.
 • Sužinosite apie smegenų pusrutulių veiklą ir jų ypatumus. Vyks smegenų kairiosios ir dešiniosios pusės (pusrutulių) veiklos balansavimas.
 • Ir žinoma vyks, specialiai šiam kursui skirtų - ypatingų gebėjimų ir jausmų užkrovimas.

Šis seminaras skirtas ne tik poroms, bet ir visiems, kurie nori plėtoti santykius, išsaugoti santykius, partnerystę, pasiektų aukščiausią potencialą poroje. Harmoningas jūsų santykių plėtojimas padės sukurti stiprią partnerystę, tvirtą pagrindą, išlaikyti džiaugsmo, mėgavimosi, azarto būsenas, atnaujinti savo santykius įnešant įdomius ir viliojančius pokyčius. 

Galų gale mes visi trokštame MEILĖS, tad sužinok kaip šį norą realizuoti!!!...

Šis Teta kursas, šie Teta mokymai tiems, kam aktualu ateityje įsisavinti DNR-4 kursą,- šie TETA Harmoningų santykių seminarai (Tu ir partneris, Tu ir Dievas, Tu ir Tavo vidinis ratas, Tu ir Žemė) būtini kaip paruošiamasis kursas įsisavinant visą Thetahealing® DNR-4 seminaro medžiagą ir techniką.

"ThetaHealing®" metodą, praktiką ir patogias naudojimo technikas sukūrė Vianna Stibal- ThetaHealing® Instituto (Institute of Knowledge®, USA) įkūrėja. Tai šiuolaikinis alternatyviosios medicinos gydymo būdas, naudojantis kvantines technologijas. Vianna šio metodo pagalba pati išsigydė savo negalavimus ir sunkias ligas, kurių jai nepavyko įveikti jokiais kitais būdais, kur jai nebegalėjo padėti šiuolaikinė medicina ir jai atstovaujantys profesionalūs specialistai. 

Dabar Teta metodas (ThetaHealing®) yra paplitęs visame pasaulyje, jį, kaip terapinės pagalbos (ir savipagalbos) priemonę, padedančią išsiugdyti ir taikyti gebėjimą sukelti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame, - naudoja ir labai mėgsta daugybė įvairių sričių specialistų.

Apie Metodą:

"ThetaHealing®" metodą praktikuojančių žmonių smegenys veikia teta bangų diapazone, tai leidžia pasiekti aukštą sąmonės būseną, kurioje įmanoma vienovė su visata, su Visa, kas yra, šaltiniu. Būdami šioje sąmonės būsenoje, tampa įmanoma akimirksniu keisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Atsiranda galimybė nustatyti ligų priežastis ir jas pašalinti, gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir numatyti ateitį, rasti ir pakeisti neigiamus įsitikinimus bei programas.

Taikant šį ThetaHealing® metodą, galima padėti sau, savo draugams, artimiesiems ir aplinkiniams žmonėms.

"ThetaHealing®" - tai patogi, lengvai išmokstama technika, kuri į žmogaus gyvenimą įneša realius, norimus, laukiamus pokyčius.

Svarbu: Šios technikos įvaldymo meistriškumas pasiekiamas praktikuojantis, - pačius pirmuosius nuostabius rezultatus praktikuojantieji gauna jau "ThetaHealing®" mokymo kursų metu.

Mokymus veda sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė - mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė - Elė Soul - Eglė Gleščinskienė

Mokymai vyks dvi dienas:

Mokymų laikas dvi dienos nuo 10 iki 17.30 val. Šiomis dienomis dalyviai turės 1 val. pietų pertrauka (aplink daug kavinių tad tikrai rasite kur pavalgyti), taip pat numatyta viena arbatos pertraukėlė (pasirūpinkite mėgstamu užkandžiu prie arbatos)

Mokymų vieta: Kaunas, šalia PC "Akropolis" (vieta bus patikslinta vėliau).

Būtina dalyvavimo sąlyga - įsisavinti: Teta Gydymo Bazinis, Pažengusiųjų kursas, Giluminių kasinėjimų kursai.

Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.

Kurso dalyviai gaus:

Sėkmingai užbaigus kursą- ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, atitinkamo lygio praktiko sertifikatą.

SVARBU: Vieta rezervuojama atlikus 50 eur. avansinį apmokėjimą.

"ThetaHealing Tu ir partneris ®" kurso kaina:

Ankstyva registracija - 300 eur (užsiregistravus ne vėliau kaip likus 15 d. iki užsiėmimų pradžios).

Vėliau - 350 eur.

Pakartotinai lankant šį seminarą - pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo oficialios kainos.

Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija.

Neatvykus į mokymus sumokėtas avansas negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti šią formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie avanso pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA - TAM PRAŠOME UŽPILDYTI ŠIĄ REGISTRACIJOS FORMĄ 

Jeigu nepavyksta užsiregistruoti ar kyla kiti klausimai - kreipkitės el.p.: mokymai.elesoul@gmail.com

Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...

Kiti Thetahealing® seminarai