BUITINĖ MAGIJA (1 magijos modulis)

Energinis poveikis, mus veikiančios stichijos ir sąveika su jomis. Dvasios, esančios šalia mūsų

Pati paprasčiausia Magija, apsprendžianti mūsų santykį ir ryšius su supančiomis jėgomis, gamtos stichijomis bei dvasiomis - tai buitinė Magija.

Su Magija susiduriame kasdien, tik dažnai ją vadiname įvairiais vardais, neigiame ar stengiamės ignoruoti. Svarbu yra tai, kad nežiūrint mūsų požiūrio ir įsitikinimų, esame veikiami aplink tvyrančių ir mus pasiekiančių energijų ir galime leisti, kad tai vyktų chaotiškai arba kažkas kitas jas valdytų už mus nuspręsdamas, kaip klostysis svarbūs dalykai, arba galime veikti žinodami šių energijų ypatumus, gebėdami jas nukreipti tinkama linkme, kurdami sėkmę, naujas galimybes ir svajonių realizaciją. 

Pasižiūrėkime video įrašą apie Magiją, energinį poveikį ir mums daromą įtaką. Žiniomis dalinasi Magijos kursų vadovė Elė Soul. 


Norint įvaldyti Magijos meną, reikia žinoti energijų pasaulio taisykles, energijų bei supančių dvasių ypatumus ir jų sąveiką su žmogumi bei gyvenamąja ar darbo vieta. Turime žinoti kaip teisingai atlikti Maginius ritualus, kaip suprasti siunčiamus ženklus, kaip pašalinti neigiamus sveikatą ir realizaciją trikdančius dalykus bei daromą įtaką. 

Buitinės Magijos žinių bei praktinių įgūdžių mokomės Nuotoliniuose 1 modulio Magijos kursuose. Sužinokite daugiau ir jeigu tai jums įdomu -  registruokitės į mokymus. 

Baigus 1 modulio Magijos kursus, tobulinti gebėjimus ir įgauti daugiau žinių bei įgūdžių kviečiame Nuotoliniuose 2 modulio Magijos kursuose bei Profesionalios Magijos - Zoroastrizmo mokymuose. 

Magijos užsiėmimus, mokymus bei ritualus veda Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Mokytoja, knygų "Langas tarp pasaulių" ir "Aiškiaregė" autorė- Elė Soul - Eglė Gleščinskienė...