Energijų horoskopas -  Birželio 29 - Liepos 5 d.

06/29/2020

Savijauta, sveikata, santykiai, galimybės, meilė ir magija, mus supantys žmonės, likimas ir pats gyvenimas - kaip visa tai paveiks mus supančios energijos ir ko galime tikėtis?

Prasideda nenuoseklių, kintančių energijų tarpsnis. Daugeliui susilpnės savisaugos instinktas, jis stiprių energijų bus slopinamas, - narpliojant savo jausmus ir prisirišimus, bus leidžiama nueiti daug toliau nei iki šiol. Savo ieškojimais sužinosime, pastebėsime ir suprasime daugiau, - nauji atradimai skatins mus kalbėti, išsakyti savo pastebėjimus, nuomonę ir tai bus mūsų pokytis, kurio nebegalėsime atsukti atgal.

Vis dėl to tai bus ir gana keistas laikas - sunkiai arba ne iki galo kontroliuosime savo veiksmus. Gali atsirasti nuojauta, kad kažkas veikia per mus, kažkas įtakoja mūsų sprendimus, kažkas, paskutinę minutę, įkiša pagalį į ratus, kurie jau taip gražiai ir lygiai riedėjo. Tai - mūsų praeitis ir su ja susijusios programos. Dažnai gręžiosimės atgal, nesąmoningai stabdysime reikalus, abejosime dėl pasirinkimų ir juos keisime.

Energijos veiks netolygiai ir kartais jausimės stiprūs ir imsimės iniciatyvų, tačiau neužilgo abejosime savo pasirinkimais, gręžiosimės atgal ir nebebūsime tokie tikri dėl to, ką darome, ką renkamės ir kur link judame. Anksčiau pradėti darbai strigs, nauji susitarimai bus sunkiai pasiekiami. Atidėliojimas, gaišatis ir įvairūs trukdžiai šią savaitę gali tapti mūsų kasdienybe.

Nakties, tamsiuoju paros metu pasąmonė ims viršų, tad būsime labiau pažeidžiami, nebe atsparūs kitų žmonių mums siunčiamiems impulsams. Tuomet savyje galime atpažinti iki šiol snaudusį žvėrį, kuris visa savo jėga veršis patenkinti savo poreikius, įgyvendinti iki šiol slopintus lūkesčius.

Ši savaitė gali sąlygoti didesnę nervinę įtampą, nerimą ir fobijas. Galimi dažnesni ir labiau varginantys galvos skausmai, lengviau pažeidžiama bus reprodukcijos sistema.

Labai tiks ametisto papuošalai - ametistas simbolizuos dvasingumą, tyrumą ir padės mums išlikti tokiose aukštose vibracijose, kurios padės įveikti nederamus savo troškimus ir suvaldyti instinktus.


Apie mus supančias energijas ir jų įtaką įžvalgomis dalijasi Elė Soul

www.elesoul.lt 

Kitos naujienos!