Aiškiaregės interviu

06/09/2020

Knygos Aiškiaregė autorę Elę Soul kalbina žurnalistė Lina Grinkevičienė.

 • Ką tik išleidote savo knygą "Aiškiaregė". Ar tai jūsų antroji knyga? Esate išleidusi ir "Langas tarp pasaulių". Kas paskatino ją parašyti ir kokią žinutę siunčiate skaitytojams? Sakoma, kai daug visko susikaupia, pribręsta reikalas ta išmintimi pasidalinti su kitais. Į kokį skaitytoją apeliuojate? Kiek laiko kūrėte knygą, kol ji išvydo dienos šviesą?

Knyga AIŠKIAREGĖ yra antrasis leidinys skaitytojams. Tai romanas, turintis aiškią siužeto liniją, pripildytas emocijomis ir jausmais, turintis aiškią žinutę, kurią norėčiau, kad atrastų asmeniškai kiekvienas skaitytojas. Ši knyga, jei tik leisime, palies giliai užslėptus dalykus, pajudins vertybes, tad kartu patyrinėsime, kas yra kiekvienam svarbu, o kas žeidžia, ką rinktumėmės ir ką aukotume dėl savo laimės, o ko niekada nedarytume. Tai knyga mėgstantiems skaityti, jausti, tyrinėti, pažinti, suprasti. Joje daug netikėtumų, nes pats personažas - Aiškiaregė, veikia netikėtai, mato ir žino daugiau, tad gali užbėgti įvykiams už akių arba netinkamą situaciją perkeisti į kitą.

Šią knygą rašiau apie porą metu, dalį to laiko ieškojau tinkamos formos, kaip pateikti norimą siužetą, išlaikant intrigą, įtraukiant skaitytoją į aprašomų įvykių gelmes, o kartu suteikti papildomų žinių apie ne iki galo pažintą subtilųjį energijų pasaulį.

 • Knygos pristatyme rašoma, kad su skaitytojais autorė dalijasi savo patirtimi ir dvasinio pasaulio žiniomis, skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik save patį, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui meilę. Kokie tie subtilieji signalai?

Aiškiaregė yra įvaldžiusi šeštąjį jausmą - jos pojūčių diapazonas, kuriais priima informaciją, žymiai platesnis nei kitų žmonių. Ji gali girdėti plakančią kito žmogaus širdį, ne tik jam esant tame pačiame kambaryje, tačiau ir už durų, gali matyti jo jausmus ir svajones, žinoti ligas. Ji netiesiogiai moko skaitytojus ugdyti visus savo pojūčius ir kreipti dėmesį į kūno siunčiamus signalus, nuojautą bei aplinką, nes viskas yra susiję.

 • Ar skaitytojai knygoje ras receptų, padėsite suvokti, atrasti priežastis, kodėl žmogus kenčia, patiria vienus ar kitus dalykus, kodėl susiduria su trukdžiais, kurie niekaip jo neapleidžia. Kokios negatyvių įvykių priežastys, anot jūsų? Gal knygoje bus pateiktos užduotys, padedančios atrasti save? Kokios?

Tai romanas, tad žinios ir pamokos yra pateikiamos netiesiogiai, o kaip personažų patirtys. Atkreipdami dėmesį konkrečius personažų veiksmus, gaudami Aiškiaregės paaiškinimus, kodėl šie įvykiai nutinka, kokios jų priežastys ir kaip juos spręsti, skaitytojai auga savo gebėjimais, plečia požiūrį ir gali personažuose atrasti save su panašiomis istorijomis ir pasirinkimais. Tai, kaip Aiškiaregė padeda spręsti iškilusius sunkumus, kuo ji vadovaujasi ir į ką atkreipia dėmesį, yra svarbu kiekvienam iš mūsų, nes moko pasirinkti teisingai, moko klausyti širdies balso, vadovautis tuo, kas žmogui yra svarbiausia.

 • Pasivadinote slapyvardžiu Elė Soul? Kodėl pasirinkote būtent tokį? Gal su kokia istorija slapyvardis susijęs, galite papasakoti?

Tai mano Sielos vardas. Jį visuomet turėjau, tik ankstesnėje knygoje jo nerašiau. Visi mes turime skirtingas užduotis, kurias čia žemėje realizuojame. Turime atmintį, kuri gali plėstis tiek, kad pradedame prisiminti ir tai ką darėme prieš čia atkeliaudami. Šis vardas keliauja su manimi jau ilgą laiką ir jis atitinka mano dvasines vibracijas. Jį naudodama ir juo pasirašydama jaučiuosi savimi, esu tikroji "Aš".

 • Jūsų Credo - atrask savo kelią. Kodėl? Ar tai svarbiausia, ką turime padaryti šiame gyvenime, kad būtume laimingi? Padedate žmonėms atgauti sveikatą be vaistų? Ligos prasideda energiniame kūne?..

Kiekvienas čia esame dėl tam tikro tikslo, turime užduotis, kurias vykdome. Būti laimingu nėra nei tikslas, nei užduoti. Laimė pasireiškia tuomet, kai atrandame savo kelią ir darome būtent tai, dėl ko atkeliavome į žemę, dėl ko pasirinkome būtent tokią egzistencijos formą būtent šiuo metu. Stengiuosi padėti ieškančiam to savo kelio žmogui ir, jei tame kelyje kliūtis yra liga ar kokia kita problema, padedu jas įveikti, kad išsigrynintų tikrasis pašaukimas ir atsirastų daugiau galimybių užsiimti, tuo, dėl ko žmogus yra čia.

Žmogaus fizinis kūnas yra jo energinės - informacinės sistemos dalis. Išties nesuklysiu teigdama, kad esame energija ir informacija, tad jeigu mumyse sutrinka energijos tekėjimas, jei prisirenkame ir saugome daug sunkios, negatyvios informacijos arba patiriame destruktyvų energinį - informacinį poveikį, mūsų struktūra keičiasi, atsiradusi disharmonija kelia emocinius sunkumus, trukdžius siekiant ką nors realizuoti, taip pat ir fizines problemas, kurios nesprendžiamos perauga į ligas.

 • Psichoinformaciologe dirbate jau seniai - kiek metų? Kur sėmėtės žinių?

Taip šį darbą dirbu jau seniai. Taip seniai, kad galiu sakyti, kad tai darau beveik visą savo gyvenimą. Daug važinėju po pasaulį, tobulindamasi, susitikdama su savo sričių energijų pasaulio profesionalais, taip mano gyvenime atsirado įvairios energinio darbo technikos ir kryptys: Kosmoenergetika, Šviesos Magija - Zoroastrizmas, Thetahealing® ir kt. Universitete baigiau techninius mokslus, susijusius su informacijos valdymu, tad tai buvo gera, rimta profesionalių studijų pradžia, kuri mane pastūmėjo į dar gilesnes žmogaus energijų bei sąmonės studijas. Šiuolaikinis mokslas irgi eina būtent ta kryptimi, ieškodamas energijos bei sąmonės jungčių, tad tai, kas anksčiau atrodė skirtingos kryptys, dabar vėl grįžta į vieną kelią.

 • Sakote, kad svarbu atrasti savo misiją. Savąją radote jau seniai?...Kas pačią pastūmėjo domėtis dvasiniais dalykais, kosmoenergetika, sielos gydymu... Gal kokie reikšmingi gyvenimo įvykiai, pajautos, likimo ranka nuvedė... Gal buvote pasirinkusi visai kitą profesiją ir viską metėte? Ar svarbu ir kodėl klausytis sielos balso?

Man neprireikė ilgų savo kelio paieškų ar tokių likimo išbandymų, kaip sunkios ligos, balansavimo tarp gyvybės ir mirties patirtys ir panašiai. Visada žinojau, kas esu ir ankstyvoje jaunystėje pradėjau prisiminti tai, ką dariau ankstesniuose gyvenamuose. Kartu su prisiminimais gavau ir labai vertingą žinių bagažą, tad tokios veiklos, kuria užsiimu dabar pamatą jau turėjau. Mano jutimai irgi buvo stipriai išvystyti, tad supratau ir patyriau, kad jeigu neklausau savo širdies ar vidinio balso, darau klaidas ir vėliau dėl to jaučiuosi blogai. Norėdama, kad būtų lengviau, ėmiau vis labiau klausytis šio asmeninio vedlio, savo širdies. Be abejo, tai yra pats teisingiausias kelias, tik taip žmogus gali suprasti kas jis, ką jam rinktis, kur eiti, ką daryti.

 • Viename interviu esate sakiusi, kad praktiškai visos ligos, kaip ir apsigimimai, yra karminės. Tikime tuo ar ne, mus veikia kosmoso ir karmos dėsniai?.. koks ryšys?...

Viskas yra susiję. Kalbėdami apie Karmą, priimame pasaulėžiūrą, jog šis gyvenimas nėra vienintelė mūsų būtis, nes į jį atsinešame jau praeituose gyvenimuose užsidirbtą "dovanų" ar "bausmių" bagažą - karmą. Karmą kuriame ir šiame gyvenime, tad vienokio ar kitokio atpildo ir sulaukiame. Tad taip, galima sakyti, kad viskas priklauso nuo karmos arba nuo mūsų pasirinkimų ir veiksmų. Netgi ir nuo minčių, nes net ir nepadarytas blogas darbas, o vien mintis apie tai, kad kažkam pakenksime, keičia mūsų vibracijas. Žemos vibracijos link mūsų traukia tokias pat žemas vibracijas, tokias pat energijas, o tai ir sunkios emocijos, nerimas, baimė ir ligos..

 • Kaip manote, kodėl daugėja sergančiųjų vėžiu, cukriniu diabetu, ar tai tik cukrus, saldumynai, maistas pakenkia, ar priežastys kur kas gilesnės? Gal mus kas nors specialiai nuodija, kad kuo daugiau žmonių palnetoje išmirtų?.. Tikite sąmokslo teorijomis?

Gyvename labai užterštoje aplinkoje. Net keista, kaip žmogus išvis gali išgyventi tokiomis sąlygomis, juk maiste daugybė chemikalų ir nuodų, ore ir vandenyje taip pat, o dar dėl nuolatinio streso ir skubėjimo energijų apytaka mūsų organizme sutrinka,- tai puikiausia terpė ligoms. Kad būtume sveiki, reikia daug pastangų, reikia kitokio gyvenimo būdo ir švarių minčių, o tam skirti laiką ir dėmesį daugeliui per sunku. Nereikia nė sąmokslo teorijų, žmonės patys save stumia link pražūties ir patys sau yra didžiausi kenkėjai.

 • Ką turėjote omenyje sakydama, kad "Kadangi daugėja neigiamos informacijos, karma greičiau prisipildo ir tos blogos informacijos ir ima sparčiau reikštis kiekvieno gyvenime"? Kaip apsiginti nuo tos neigiamos informacijos, kuri mus lydi kasdien per TV ir kitur.

Patarčiau sąmoningai rinktis ką klausote, ką žiūrite ir su kuo bendraujate. Juk galima kalbėti apie gerus dalykus ir būti įkvėptam arba viskuo piktintis, niršti ir visus kaltinti. Vertėtų dažniau pabūti gamtoje, ramybėje, taip pat fiziškai pajudėti. Labai svarbu turėti hobį, užsiėmimą, kuris atneša džiaugsmą,- tai maistas Sielai, be kurio gyvenimas praranda žavesį.

 • Ar radote receptą, būdų,kaip pašalinti blogą karmą? Ar tiesa, kad abortą pasidariusi moteris pablogina visos šeimos karmą? Me snesame laisvi savo pasirinkimuose? Nėra lengvinančių aplinkybių?

Karmą žmogus įtakoja savo veiksmais ir pasirinkimais. Jeigu padarėte ką nors blogo, vertėtų pasistengti tas klaidas taisyti: galbūt padėti tiems žmonėms, kuriuos nuskriaudėte, pripažinti savo klaidas, padėti tiems, kurie neturi užtarėjų. Daryti tai, į ką atliepia jūsų širdis, ką jaučiate, kad reikėtų padaryti, pataisyti, pakeisti. Svarbu ne tik pripažinti savo klaidas bet ir atsiprašyti, o taip pat atleisti tiems, kad pakenkė jums pačiam. Atleidimas mus pakylėja į žymiai aukštesnes energines vibracijas, tad jose keičiasi mūsų galimybės. Moteriai reikėtų atsiprašyti ir tų negimusių kūdikėlių, apsvarstyti savo gyvenimą ir panorėti keistis meilės energijose. Esate girdėję, kad meilės energija daro stebuklus, tad čia ir yra tos lengvinančios aplinkybės, - kuomet pradedame gyventi vedami meilės, mes veikiame kitaip, renkamės kitaip ir daugiau tokių klaidų nebedarome.

 • Daug pastaruoju metu net užsienio mokslininkų, gydytojų rašo apie pomirtinį gyvenimą, kad miršta tik kūnas, siela lieka gyventi toliau. Tikite sielų gyvenimu? Ką svarbiausia žinoti? Ypač žmonėms, kurie gedi ką tik palaidoto artimojo. Kokių įdomių faktų, istoriją gal galite paminėti.

Tikiu ir žinau, kad mūsų dvasia yra amžina, tad išties mes keliaujame per gyvenimus ir keičiasi tik būties forma, bei tai su kokiomis energijomis sąveikaujame. Mirusieji irgi keliauja toliau į kitus būties etapus, tad neteisinga juos laikyti ypač stipriai gedint, kankinantis, saugant jų daiktus ir, visaip kaip galime, traukiant juos atgal į gyvenimą. Apie tai esu parengus video įrašą, kviečiu visus jį peržiūrėti. Youtube svetainėje ieškokite kanalo Kosmoenergetika, ten rasite daugybę įrašų, kurie skirti jums ir padės sužinoti apie Energinę mediciną, energinio poveikio būdus anapusinį pasaulį, pasiklydusias sielas ir kitką. Video įrašą rasite čia "Paleiskime mirusiuosius.." ( https://youtu.be/sxoWE054SYo ).

Pačią įdomiausią istoriją apie mirusįjį, jam atliktas magines apeigas, bei su šia istorija susijusių žmonių likimo vingius, jūs rasite ir knygoje AIŠKIAREGĖ.

 • Daugelis, kai ištinka bėda, šaukiasi angelų sargų pagalbos. Ar nėra atgyvena, senolių prasimanymai? Ar mus išties saugo aukštesniosios jėgos? Ką reikia daryti, kad mus išgirstų? Esame visatos dalis? Susijusi su kosminėmis energijomis ir tai nėra utopija? jūsų pasvarstymai gal su pavyzdžiais gyvenimiškais.

Mūsų pasaulis yra daugiamatis. Jei galime matyti tik tam tikrų energijų ruože, nereiškia kad visur kitur yra tuščia. Aukštesnėse nei mūsų energijose yra Angelų pasaulis, tad natūralu, kad norėdami pagalbos ar ištikus bėdai, į savo gyvenimą kviečiame šiuos pagalbininkus. Kaip ir bet kurioje srityje norint tai daryti profesionaliai, reikia žinių, tačiau pati elementariausia pradžia yra patikėti, kad šios jėgos egzistuoja, laikyti šiuos pagalbininkus draugais ir tada pagalbos prašyti širdimi, o ne vien racionaliu protu. Kiekvienas žmogus turi angelą sargą, tad jeigu patyrėte didelį pavojų, o paskui stebuklingai išsigelbėjote, tikrai nebuvo apsieita be jūsų Angelo sargo pagalbos...

 • Sakoma, kad Žemėje ir kosmose keičiasi vibracijos, kurios keičia ir žmogaus DNR, turi įtakos rastis tam tikroms ligoms. Jeigu žmogaus energiniai dažniai sutampa arba nesutampa su visatos, Žemės. Gal galite trumpai pakomentuoti?

Visur turėtų būti darna, tad ir žmogus su savo vibracijomis turėtų stengtis darniai įsikomponuoti į supančią aplinką, pasaulį ir Visatą. Svarbu į ką mes orientuojamės, ko siekiame ir kokie mūsų ketinimai. Jeigu susideriname su visos Visatos tikslais, mums dega "žalia šviesa", o jeigu trukdome - patiriame daugybę kliūčių ir sunkumų, siekdami, įgyvendinti ką sugalvojome.

 • Daug kur rašoma, kad žmonija jau yra priėjusi tam tikrą kryžkelę ir kad mūsų laukia dideli virsmai, po kurių pasaulis apsivalys ir taps daug šviesesnis ir gražesnis. Kokie tai virsmai, kokie tie ženklai? Tikite jau seniai pranašaujama ir vis atkeliama pasaulio pabaiga? Kas vyksta mūsų pasaulyje, kosmose?

Pasaulis ir visa Visata yra nuolatinio virsmo procese. Niekas nėra statiška arba nekintama. Žemėje daugybė blogų dalykų vyksta dėl to, jog žmonija, ypač gausiai savo populiacija paplitusi gyvybės rūšis žemėje, į aplinką skleidžia tam tikras negatyvias vibracijas: tai stresas, skubėjimas, nerimas, baimė ir pan. Kuo tankiau gyvenama vietovė, tuo stipresnė ši sklindanti jėga. Kai žmonių populiacija buvo mažesnė, o gyvenimo būdas lėtesnis ir sveikesnis, tokių energijų buvo mažiau ir jos buvo lengvesnės. Tačiau aš jau per daug išsiplėčiau, čia jau mes lendame į profesionalių Energinės medicinos studijų dalykus. Jeigu ši informacija jums įdomi, jeigu siekiate žinių ir norite suprasti energijų sąveikos dalykus- kviečiu į mano vedamus mokymus. Apsilankykite kosmoenergetika.lt svetainėje ir jūs rasite visą informaciją https://www.kosmoenergetika.lt/

 • Kur ir kada bus galima įsigyti jūsų knygą, ką palinkėtumėte visiems?

Knygą AIŠKIAREGĖ galite įsigyti čia https://aiskiarege.lt/isigyk-knyga/ taip pat jos ieškokite knygynuose bei internetinėse knygų parduotuvėse.

Elė Soul : "Skaitytojams noriu palinkėti malonių, gražių ir gilių patirčių su knyga AIŠKIAREGĖ. Ją rašiau specialiai jums, tegul tai bus šviesos spindulėlis parodantis ir nušviečiantis kelią į Meilę ir svajones. Žinokite, kad ir jūs patys galite tapti tokiu šviesos spindulėliu kitiems..."

Interviu paruošė Lina Grinkevičienė, šis Interviu buvo publikuotas žurnale JI

Skaityti kitus straipsnius