MAGIJOS KURSAI

Mokomės Magijos meno

Mūsų gyvenime nuolat vyksta įvairiausi energijų mainai. Dalinamės informacija, emocijomis, žiniomis ir energijomis. Bendraujame ne vien žodžiais, tačiau ir žvilgsniu, judesiu, visa savo povyza bei išspinduliuojama energija. Šioje sąveikoje kartais jaučiamės pakylėti, įkvėpti, išklausyti ir suprasti, arba priešingai - praradę energiją, verčiami ką nors daryti ar priimti nenorimas sąlygas, jaučiamės žlugdomi, įtakojami, patiriame emocinę prievartą kitokius eikvojančius varginančius dalykus.

Žinoma, norime suprasti kas ir kodėl vyksta mūsų gyvenime, norime turėti iniciatyvą savo rankose, norime žinoti kaip apsisaugoti nuo mums daromo energinio poveikio ir atgauti prarastą ar išeikvotą energiją.

Visų šių dalykų palaipsniui mokomės įvairiuose Magijos užsiėmimuose. 

  1. Paprasčiausia labiausiai paplitusi Magijos rūšis - tai Buitinė magija, susijusi su aplinkos energijomis, stichijomis ir dvasiomis. Norėdami išmokti magijos taisykles, žinoti ritualų atlikimo principus, suprasti mus supančių dvasių įtaką, o taip pat gebėti atlikti nesudėtingus energinio valymo ar atskyrimo darbus, mokomės Buitinės Magijos, tam yra skirti 1 modulio Magijos kursai.
  2. Sudėtingesnė Magija - tai magija atliekama su pagalbininkų pagalba. Tokios Magijos mokomės 2 modulio - ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJOS kursuose. Šių mokymų metu Mokymų metu dalyviai gauna teorines, su Šviesos pagalbininkais, Angelais, Arkangelais, Dvasiniais vadovais ir Magijos pasauliu susijusias, žinias. Gauna praktines užduotis ir įvairius pratimus įgūdžių įtvirtinimui. Mokymų metu yra perduodama ypatingų Energinių praktikų ir Magijos ritualų technika.
  3. Profesionali Magija pasiekiama įvaldžius sakralias tokiems veiksmams reikalingas žinias ir technikas. Čia mokomės Zorooastrizmo - Šviesos energijų ir magijos. 

First service

Click here and start typing. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor.

Second service

Click here and start typing. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque.

Third Service

Click here and start typing. Quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit.