SVORIO REGULIAVIMAS, IN-JAN BALANSAS

2020 m. Rugpjūčio 18 d. 9 - 13 val. Kaune - arba Nuotolinis mokymas pasirinktu laiku!

Endokrininė sistema, Žmogaus kūno svorio reguliavimas

Seminaras pažengusiems, gali dalyvauti mokiniai turintys I pakopos Kosmoenergetikos specialisto kvalifikaciją ir įsisavinę MA-1 kursą, bei jame mokomas energijas.

Endokrininė sistema, Žmogaus kūno svorio reguliavimas

  • Endokrininės sistema ir jos reguliavimas
  • Sutrikusių endokrininės sistemos liaukų atstatymas ir energetinė korekcija
  • Medžiagų apykaitos procesų aktyvavimas
  • Svorio korekcija

Įsisaviname energiją Tata 

Tata - padeda koreguoti svorį. Galime mažinti viršsvorį, keisti mitybos įpročius ir režimą, gydyti endokrininės sistemos pažeidimus, atstatyti pažeistą hormonų pusiausvyrą, stiprinti gyvybinį tonusą, keisti organizmo parametrus. Su šia energija galime ir didinti svorį, reguliuoti medžiagų apykaitos procesus, energiškai koreguoti endokrininės sistemos liaukų darbą.


Energinio balanso atstatymas, IN-JAN korekcija, Sunkių negalavimų korekcija

  • In-Jan energijos srautų subtiliuose žmogaus energetiniuose lygmenyse harmonizavimas
  • Ypač sunkių negalavimų ir ilgalaikių ligų pasekmių korekcija
  • Žmogaus energetinės sistemos energobalanso atstatymas

Įsisaviname energiją Agni-Chum

Agni-Chum - padeda esant sunkiems atvejams, energiškai koreguojant įvairius susirgimus ir negalavimus. Stipriai valo nuo magijos, burtų, nužiūrėjimų, prakeiksmų ir bet kokios neigiamos energijos. Sąlygoja išsilaisvinimą iš kenksmingų sutvėrimų (energetinių esybių).

Vyriškas šio kanalo aspektas (Agni) valo ir pripildo biolauką aktyvumo, judėjimo, veiklos energija, moteriškas (Chum)- sutraukia visą sunkią, kenksmingą energiją, panaikina agresiją. Šis kanalas atstato energetinę pusiausvyrą, energetinį In ir Jan balansą.

Įsisavinsime svorio kontrolės mechanizmą, mitybos reguliavimo programas. Įsisavinsime IN-JAN balansavimo tecniką, pažinsime kuriančiąją Vaiskiąją šviesą ir jos aspektus. 

Tai autorinė Kosmoenergetikos Mokytojos, gydovės Eglės Gleščinskienės Kosmoenergetikos mokymų ir transformacinio kelio, programa

Į seminarą būtina išankstinė registracija, visi patikslinimai ir informacija apie pasiruošimą po registracijos...


Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus...

Seminaro kaina- 165 EUR.

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Mokytoja Eglė Gleščinskienė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto "Aukso Amžiaus Kosmoenergetika" vadovė Lietuvoje


BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA


Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus...