Žvilgsnis į ateitį - būrimas Taro kortomis

12/01/2020

Turbūt kiekvienam įdomu praskleisti ateities šydą ir bent akies krašteliu pažvelgti į tai, kas mūsų laukia? Šį kartą pasižiūrėkime, ką mums apie tai kalba Taro kortos, Taro semantinė būrimo sistema ir būrimas ateinančiam mėnesiui. 

Taro kortos ir vis ypatinga Taro semantinė pranašavimo sistema leidžia mums ne tik geriau perprasti, koks yra žmogaus charakteris, ko iš jo galima tikėtis ir kokie tikėtina su juo bus santykiai, kas jam svarbu ir kokių dalykų jis nemėgsta. Taro archetipai padeda suformuoti aiškesnį it tikslesnį elgesio scenarijų ir pažvelgti į ateitį. 

Klausiame skaitytojų, ar norite sužinoti koks bus jums ateinantis mėnuo? Kokia sritis bus aktualiausia? Ką spręsite ir ko galite tikėtis? Šių Taro kortų atsakymai susiję su ateinančio mėnesio tendencijomis... 


KOKS MAN BUS ATEINANTIS MĖNUO?

  • Atsipalaiduokite, užsimerkite ir giliai įkvėpkite.
  • Galvokite apie ateinantį mėnesį ir mintyse klauskite "Koks man bus ateinantis mėnuo?"
  • Išsirinkite vieną kortą ir užsirašykite kortos numerį.


LINKIME SĖKMĖS...

Tolesnį tekstą skaitykite ir žiūrėkite tik išsirinkę savąją Taro kortą.

Dabar, kai jūs iš pateikto paveikslėlio jau išsirinkote savo Taro kortą, kuri jums padės atkleisti ateinančio mėnesio tendencijas, susiraskite šios kortos aprašymą ir perskaitykite. Žinodami savo situaciją, įskaitysite dar daugiau, nei kalba pačios Taro kortos. Pasirodo, visa informacija net apie būsimus įvyksius, jau slypi jūsų pasąmonėje, tad tereikia įrankių ir žinių, padedančių ją gauti ir interpretuoti.

Taro kortos - puikus įrankis, padedantis pažinti save ir kitus, plėsti akiratį ir pamatyti aktualią situaciją gilesniu, plačiau aprėpiančiu žvilgsniu.

TARO ATSAKYMAI

1-ji korta MIRTIS

Ši korta neša jums žinią apie laukiančias permainas ir transformaciją. Tai stipri karminė korta, kuri kalba apie pokyčius, kurie neišvengiamai ateis, o kadangi pokyčių, ypač drastiškų, bijome ir stengiamės išvengti, ši žinia apie tai, kas mus norime ar nenorime, privers keistis. 

Ši korta gali pranašauti, kad iki šiol mums svarbi veikla ar užsiėmimas, keisis. Galime prarasti darbą, veiklą, gali būti atsisakyta mūsų paslaugų. Santykiuose ši korta  gali būti permainų pranašas - santykiai gali nutrūkti arba jeigu jie buvo nutrūkę, gali atgimti iš naujo. Tai mirties ir atgimimo korta, nešanti subrendusius ir nebeišvengiamus pokyčius, kurie gal būt ir nenorimi, tačiau būtent jie ateityje gali atverti naujas galimybes, naują nišą veiklai ar kūrybai.

2-ji korta MĖNULIS

Ši korta kalba apie mūsų pasąmonės galias, paslaptis, intuicijos augimą ir tai, kad savo aplinkoje ar veikloje mes gal būt iki šiol nežinojome arba sąmoningai ignoravome kai kuriuos svarbius dalykus. Gal būt už mūsų nugaros buvo rezgamos pinklės, gal būt svarbi informacija buvo slepiama, o gal netgi mes patys ją slėpėme nuo kitų su tuo susijusių žmonių. 

Dabar ši slepiama informacija gali būti atskleista ir ji įtakos tolesnę mus svarbių reikalų eigą. Be viso to darysimės jautresni, gali varginti praeities košmarai, baimė, graužatis, nerimas ir būsenos, kurios patvirtins tai, kad esame pavargę, išsekę, trūksta vidinio balanso, stabilumo ir ... saulės šviesos.

Viskas kol kas mūsų gyvenime skendės prietemoje, kils daug neatsakytų klausimų, o paslaptys vargins ir atims jėgas. Panašu, kad šį mėnesį tokios būsenos vis dažniau aplankys ir tai nebus lengvas, malonus ir šviesus laikas, nebent jeigu žinosime, kaip su savimi dirbti, kaip vaduotis iš nerimą keliančių būsenų ir atgauti jėgas bei pusiausvyrą..

3-ji korta VEŽIMAS

Ši korta pranašauja intensyvesnę dinamiką, judėjimą ir postūmį reikaluose. Viskas, kas iki šiol buvo užstrigę, dabar pajudės. Pagaliau susiimsime, sutelksime jėgas ir pasitelksime išmintį, kad vėl susigražintume gyvenimo vairą į savo rankas. Atsiras daugiau energijos ir jėgų, aplinkybės, nors ir rodosi bus panašios kaip iki šiol, mums nebe taip stipriai kliudys,- veikdami išmintingai ir su sugrįžtančiu pasitikėjimu, lengviau įveiksime kliūtis.

Ši korta pranašauja ir kelionę ar transporto priemonę, kuri irgi taps mums svarbiu veiksniu šio mėnesio laikotarpyje. Gali tekti priimti sprendimus susijusius būtent su šiais dalykais, o gal netgi spręsti tolesnės veiklos ar verslo klausimus. Jei tik elgsitės išmintingai ir pasikliausite savimi, mėnesis žada daugiau sėkmingų akimirkų ir rezultatų.

4-ji korta KVAILYS

Ši korta kalba apie tai, kad jūs žengsite į naują savo gyvenimo etapą. Tai bus nauja sritis, kurioje jūs nesate patyręs, tačiau viliojanti, įdomi, o kartu ir rizikinga. Gali tekti pradėti viską iš naujo ar tai veikla, ar santykiai. Lyg šviežias oras visa tai apsuks jums galvą, galite elgtis neadekvačiai ir nevisiškai išmintingai, tačiau pavargusiam nuo įtampos ar varginančio darbo protui, o gal būt abejonių ir nežinios iškamuotiems jūsų jausmams tai bus atgaiva, naujumas, nuotykis ir "žaidimas", kuris jus vilios.

Gali kilti daugiau rūpesčių dėl vaikų, kurie bus sunkiau suvaldomi, krės išdaigas ir trukdys ilsėtis arba dirbti. Bet kokiu atveju teks keisti nusistovėjusias taisykles, eiti į kompromisus ir gal net senus ir jau nebetinkančius dabartiniam laikui sprendimus atšaukti arba keisti naujais.

5-ji korta ĮSIMYLĖJĖLIAI

Šis mėnuo skatins rinktis ir priimti sprendimą. Tai gali būti susiję su santykiais su mylimu žmogumi, jeigu jau kurį laiką svarstote įvairius variantus. Sprendimas gali paliesti darbo ar veiklos sritį, taip pat kūrybos ir laisvalaikio užsiėmimus. Aktuali jums situacija skatins pasirinkimą, atidėliojimas nebus toleruojamas, o jūsų širdis teisingiausiai kalbės apie tai, ko išties trokštate, ko jums trūksta ir kas būtų artimiausia sielai.
Galimas naujas įsimylėjimas, jausmų ir aistrų verpetai gali nunešti toliau nei tikėjotės. Bet kokiu atveju, nors ir būsite dėl mylimojo pametę galvą, tačiau laimingi ir įkvėpti. 


Jeigu norite patys patys išmokti skaityti Taro kortas, burti su jų pagalba ir geriau pažinti save, bei turėti puikų pranašavimo įrankį -  galite to mokytis Nuotoliniuose Taro kursuose...

Jeigu norite aktyvuoti savo gebėjimus ir stiprinti intuiciją - kviečiame į Nuotolinius MAGIJOS kursus...