Korona virusas - dėmesio Spąstai!

04/29/2020

Energijos ir dėmesio vampyravimas - tokia naujojo viruso "strategija"?

Galbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie vampyrus. Stebime fantastinius filmus apie vampyrų gyvenimą, išgirstame užuominas apie juos iš senovės rankraščius tyrinėjančių mokslininkų ir hipotezes bei archeologų pastabas apie keistas laidojimo apeigas ir reliktus. Žinome, kad vampyras yra tas, kuris gali iš žmogaus ką nors atimti, - tradiciškai gyvybės syvus arba kraują, be kurio žmogus negali išgyventi. Yra ir energetiniai vampyrai, kurie iš pažiūros atrodo ne tokie pavojingi, tačiau tai - tik apgaulingas pirmasis įspūdis.

Energiniai vampyrai iš žmogaus atima jau paruoštą gyvybės kurą - paruoštą naudojimui energiją, tad tai ypač vertingas ir brangus "produktas". Įprastai kiekvienas iš mūsų turime savo energijos resursą ir jį papildome įsisavindami reikiamas medžiagas ir energiją iš maisto, tačiau tam, kad jis virstų galima naudoti jėga, dirba visa mūsų kūno laboratorija virškindama, įsisavindama ir perkeisdama pirminį produktą (maistą kurį suvalgėme) į energiją. Naudojame ir kitas energijos formas - tai deguonis, šilumos, saulės, šviesos energija ir pan. Energijų vampyrai atima iš mūsų energiją arba ATP - tai, be ko negali išgyventi mūsų ląstelės. Kuo daugiau prarandame šios energijos, tuo silpnesni ir neatsparesni daromės. Jei energijos lieka labai mažai, jos nebeužtenka, kad tinkamai funkcionuotų mūsų energijos gavybos laboratorija, tad nebepasisaviname maisto ir prasideda didysis energijos badas, kuris veda į mirtį.

Nauja energijų perėmimo forma, nauja energinių vampyrų taktika - tai dėmesio gaudyklė. Pastarosiomis dienomis turbūt pajutote, kad jūsų dėmesį vis labiau užvaldo žinios apie pasaulį užkariaujantį korona virusą. Pradžioje dėmesį prikaustė Kinija ir joje atsiradęs ligos protrūkis, po to paskui virusą keliavome į šiaurės Italiją, tada į kitas šalis ir galiausiai, sekdami viruso kelią, sugrįžome į Lietuvą.

Jaučiame, kad reikia žinoti naujienas, tačiau nenumanome, kas vyksta energiniame plane, mums renkant ir klausant informacijos apie virusą ir jo keliamą grėsmę. Korona virusas baisus ne tik savo savybėmis, infekuojančiomis neatsparų ir tam nepasiruošusį mūsų kūną, tačiau energiniams vampyrams būdingais veiksmais ir elgesiu. Išgąsdinti, nuslopinti budrumą, užgrobti dėmesį nenuspėjamu elgesiu.

Apie ką nors galvodami, sutelkiate savo energiją ir ją siunčiate to, mintyse esančio objekto, kryptimi, tad jeigu galvojate apie virusą - savo dėmesiu stiprinate jį. Dėmesys yra galingas ginklas arba jėga, kurią turėtume išmokti valdyti, lyg išminčius, be reikalo savęs neeikvojantis, veikiantis taikliai ir žinantis, numatantis savo veiksmų pasekmes.
Ar pastebėjote, kad nors ir nesergate ir nesate užsikrėtę, tačiau jaučiatės paniurę, nusilpę daugiau nei galėtumėte būti dėl atliekamo darbo ar veiklos. Prie to prisideda į mūsų erdvę ir mintis įsibrovęs dėmesio grobikas, o kur dėmesys - ten energija, tad virusas stiprėja, prisidurdamas apie jį galvojančių ir dėl jo nerimaujančių žmonių energiją, todėl labiau nei įprastai jaučiame jos trūkumą ir išsekimą.

Aktualus visiems mums klausimas - kaip nesileisti, kad mūsų energija būtų grobiama? Kaip pasipriešinti šiam ar kitiems dėmesio vampyrams?

Galvokime apie kitus dalykus. Tad dabar pats metas savo mintis ir dėmesį nukreipti į mylimus žmones: į tai ką jie mėgsta, kuo domisi ir ko norėtų.
Apie savo svajonių išpildymą, apie laiką tiems užsiėmimams ir veikloms, kurios traukia.
Būkime stiprūs ir sąmoningi savo mintimis...

aut. Elė Soul - Eglė Gleščinskienė