Šiandien būkime tuo, kuris žino ir kodėl renkasi

08/15/2020

Žolinės - ar žinome kaip šiandien elgtis? Jei norime darnių santykių su aplinkiniais, turime kai ką žinoti...

Žolinių šventės tradicijos primena mums, kad būtent šią dieną ypač palanku susirinkti visai artimai giminei, aptarti pasiekimus, reikalus, džiugias naujienas ir taip pat pagalbos klausimus bei jų sprendimus, jeigu tokie iškyla. 

Stebėdami šios dienos tendencijas, įvykių ir bendravimo foną, galime patarti ką ir kaip daryti, kad bet kokie susitikimai būtų malonesni, kad išliktų geri prisiminimai ir noras vėl susitikti, bendrauti ir būti kartu:

  1. Jeigu tik galite, bet kokius susitikimus, giminės suvažiavimus planuokite šiandien (žolinių dieną) nes rytoj tam bus dar nepalankesnė diena,- bendravimo ir bet kokių diskusijų fonas gali į vakarą darytis dirglus, tad mažiau lįsite į nesutarimų sritis.
  2. Nevartokite jokių svaigalų, nes net ir maža svaigalų dozė sustiprins vidinį iki tol kauptą nepasitenkinimą, - sukauptą pyktį ir visas nuoskaudas išliesite gana grubiai, paskui save uždarydami "duris" tolesniems šiltiems santykiams.
  3. Šiandien nevartokite grybų, jų energijos nesiderins prie šios dienos energijų, taip pat silpnins jus, skatins blogesnį virškinimą ir haliucinacijas. Nereikėtų ir grybauti, nes lengviau galite apsigauti ir nuodingą grybą priskirti valgomiems.
  4. Ypač moteris norėtume atitraukti nuo žiūrėjimo į veidrodį. Mistiškos šios dienos energijos gali paveikti jus negatyviomis programomis, kurios sąveikaus su jumis per veidrodį, bus sustiprinamas bet koks nepasitenkinimas savo išvaizda, savo kūnu, net mažytėmis veido raukšlelėmis ir pan. Šios negatyvios programos įsirašys ilgam ir organizmas nejučiomis gali pereiti prie šių programų vykdymo, t.y. visa tai, ką bijote pamatyti veidrodyje žiūrėdami į savo atvaizdą, įgaus pagreitį ir realizuosis su stipresne jėga.
  5. Vakarop nepradėkime pasilinksminimų vakarėlių ir švenčių - linksmybės apgaulingai greitai mus gali nuvesti link įvairių nemalonių įvykių ir pykčių.
  6. Šiandien vakare labai tinka prisiminti praeitį, kalbėtis apie vaikystę, gilintis į šeimos tradicijas ir pabandyti atkurti kokį nors malonų šeimos susitikimų metu atliekamą ritualą. Labai tiks vaidinimai šeimos ratelyje, tereikia pasidalinti vaidmenis ir atkurti kažkokį malonų įvykį, išsakyti tuomet patirtus jausmus.
  7. Šios dienos vakaras gali skatinti kalbėtis apie jautrus dalykus, būsime emocionalesni, labiau pažeidžiami, tad norėsime paguodos ir palaikymo. Paguodą galime sumaišyti su meilės energija, lengviau tikėsime žodžiais, kurie nebūtinai bus nuoširdūs. Jei turite ką svarbaus pasakyti, parodykite savo šiltus jausmus, dėmesį ir rūpestį žmogui, kuris to laukia, kuriam jūsų šypsena, švelnūs prisilietimai ar apsikabinimai veiks kaip išgelbėjimo ratas.
  8. Visą dieną patartina daugiau gerti paprasto šaltinio vandens. Vakare labai tiks vandens procedūros ir pirtis.

Apie mus supančias energijas ir jų įtaką įžvalgomis dalijasi 

Elė  Soul

www.elesoul.lt

Elė Soul parduotuvėlė