Kaip veikia karma? - Padėka

06/03/2020

Ar žinote kas mūsų gyvenime suteikia didžiausią džiaugsmą ir laimę..?

Turbūt kiekvieną džiugina vis kiti, labai brangūs ir atnešantys palengvėjimą, dalykai. Žinoma, randame ir kažką bendro, juk būname laimingi kuo nors pasidalindami su kitu žmogumi, būname laimingi galėdami nudžiuginti draugą ar mylimąjį, esame patenkinti, kai galime padėti, kai mūsų pastangos atneša trokštamus rezultatus ir, be abejo, kiekvienas džiaugiamės kai mūsų darbas, mūsų veikla ar pastangos suteikia kažką labai gero kitam, - gal būt padeda suprasti, įveikti sunkų gyvenimo iškeltą uždavinį, padeda pasijusti geriau, atsikratyti sunkumų ar baimių ir pajusti kad esame mylimas, reikalingas, svarbus.

Žurnale "Ji" buvo publikuotas Eglės Gleščinskienės - Elės Soul, psichoinformaciologės ir rašytojos interviu apie karmą, apie mūsų pasirinkimus, veiksmus, apie poelgius, ligas ir kitus panašius dalykus, įtakojančius mūsų gyvenimą ir jo kokybę.

Šis interviu sulaukė labai didelio žmonių susidomėjimo, pasipylė daugybė laiškų, klausimų ar visokių pastebėjimų ir patyrimų, skirtų interviu autorei. Susisiekėme su Egle, kuri mums papasakojo, kad ir ji pati tiesiogiai gauna daug elektroninių laiškų, nerimsta telefonas, nes žmonės labai domisi, klausia, bando aiškintis ir spręsti savo problemas..

"Džiaugiuosi, kad galiu padėti, sako Eglė, tai mano sritis, mano darbas ir matau, kaip šios žinios, o kartais ir mano įsikišimas bei darbas su energijomis, keičia žmonių likimus, keičia jūs fizinę, emocinę ir dvasinę savijautą. Po energetinių seansų, kuomet yra išvalomi iš žmogaus energoinformacinės struktūros (biolauko) negatyvūs dalykai, destruktyvios programos, blokai ir kiti žeidžiantys veiksniai, žmogus pereina į visai kitokį gyvenimo etapą: pasikeičia energetinis žmogaus potencialas, tai yra, kai panaikinami energijos nuotėkio kanalai, žmogus nebepraranda savo energijos maitindamas visokias prie jo prilipusias energetines "lervas" ar pasijungusias struktūras, vampyrus. Žmogus įgauna daugiau stiprybės, valios, didėja jo koncentracija, aktyvuojasi ir pradeda reikštis jo gebėjimai. Žmogus nebe patiria iki šiol jį, kone visą gyvenimą lydėjusių trukdymų, jis pagaliau išeina iš užburto nesėkmių rato, išsivaduoja iš jame veikiančių destruktyvių, kartais net labai stiprių žalojančių maginių programų. Palaipsniui traukiasi ligos, atsistato pažeisti organai ar organizmo sistemos, grįžta vidinė ramybė, pasitikėjimas ir saugumas.

Labai džiaugiuosi, kad žmogus gauna tą jam reikiamą energiją ir informaciją, kad pakeistų savo ar savo artimųjų likimą. Kartais, kad tai įvyktų, reikia visai nedaug..."

Žurnalo "Ji" skaitytoja Gabrielė, dalijasi savo patirtimi, kad svarbiu, esminiu gyvenimo momentu, kuomet jos laukė labai reikšmingas pasirinkimas, jai į rankas papuolė žurnalas "Ji". O ten ji netyčia atsivertė žurnale publikuotą interviu su Kosmoenergetikos specialiste Egle Gleščinskiene ir tai pakeitė jos gyvenimą:

Skaitytojos laiškas (publikuotas žurnale "Ji"):

Sveika miela "Ji"!

Tą lemtingą dieną, ko gero, neatsitiktinai pakliuvai į mano rankas. Kažkas Tave paliko prie gydytojos kabineto durų. Laukdama savo eilės, kad nuvyčiau šalin dvejones ir kankinantį nerimą, atsiverčiau interviu su kosmoenergetike Egle Gleščinskiene. Sakoma, niekas gyvenime nevyksta be reikalo. Kai perskaičiau, kad abortą pasidariusi moteris pablogina visos šeimos karmą, pajutau palengvėjimą. Žinote, kodėl? Tą dieną ėjau pas ginekologę kaip tik tartis dėl aborto. Suvokiau, kad nors esu studentė ir bus sunku auginti vaikelį, neturiu teisės atimti jo gyvybės. Nė neįsivaizduojate, kaip jūsų žurnalas apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis. Tas interviu pastūmėjo mane praregėti, priimti teisingą sprendimą.

Dabar perku "Ji" žurnalą, kai tik jis pasirodo ir vadinu mūsų vaikelio išgelbėtoju. Ačiū jums, kad esate, kad rašote įdomiomis temomis, kurios padeda plėsti pasaulio suvokimą, pasaulėžiūrą ir netgi keisti vertybes.

Gabrielė

- Sėkmės jums visiems! Linkime daug malonių akimirkų ir žinoma - teisingų kasdieninių pasirinkimų.. -