Dvasios šalia mūsų

06/16/2020

Įprastai mus supa aplinka, pilna įvairios energijos bei informacijos. Dažnai galime net nepajusti ir nežinoti, kad kažkokios dvasios įsiskverbia ir įtakoja mūsų gyvenimą. 

Jos gali veikti mūsų protą, jausmus ir mintis ir paprastai yra sunku atskirti, kur asmeninės mintys, o kur - kažkieno primetamos. Palaipsniui galime būti vis stipriau įtakojami mus veikiančių dvasių ir nesuprasti, kad atitinkamai reaguojame ir elgiamės būtent dėl mums atliekamo energinio - informacinio poveikio. Ypatingais atvejais, dvasios gali net pilnai užvaldyti žmogų ir perimti proto bei veiksmų kontrolę.

Panašiems incidentams visuomet yra pradžia ir tai - mūsų sutikimas, mūsų leidimas, kad dvasia į mus įeitų.

Pirminiame etape mes galime jausti negatyvias emocijas, kitų žmonių, gyvūnų ar kažkokių aplinkybių atžvilgiu. Dvasia veikia per mūsų protą ir jausmus, kurdama mumyse atitinkamas reakcijas. Tokio paveikto žmogaus elgesio pokyčius pirmiausia pastebi aplinkiniai, - jie gali sakyti, kad asmuo elgiasi kitaip nei anksčiau, kad yra sudirgęs, nebesivaldo, reaguoja kitaip, nei jie yra įpratę. Išties pasikeičia ne žmogus, kurį veikia jį užvaldžiusi dvasia, bet prarandama laisva valia. Nuo to kenčiantis asmuo to nesuvokia, tad tuo metu jis negali adekvačiai mąstyti ir vertinti situacijos: viską priima, kaip savo mintis ir sprendimus.

Pagrindinis tokios įsiskverbusios esybės tikslas, būti priimtai ir laisvai veikti fiziniame pasaulyje (to be žmogaus kūno dvasia padaryti negali). Dvasios įsiskverbimą patiriančiam asmeniui visuomet išlieka ir yra jaučiamas vienoks ar kitoks nepatogumas, diskomfortas, neatitikimas,- gali atrodyti, kad tai lyg "aš", lyg ne "aš". Kartais dvasios kankinamas žmogus gali suprasti, kad pats taip nepasielgtų, tačiau tuo pat metu tai daro. Gali atrodyti lyg kažkas negerai yra su galva,- kyla nebūdingos mintys ir asociacijos, kitokie pojūčiai ir nepažįstamos, iki tol nepasireiškusios reakcijos. Gali atsirasti jausmas, jog iki galo nepavyksta kontroliuoti to, ką daro ar sako.

Tai patiriantis sąmoningas žmogus, be abejo save analizuoja, tačiau dažnai nieko konkretaus neranda ir tuomet bando sau įteigti, kad viskas yra gerai, kad gal tai nuovargis, per didelės apkrovos darbe ar moksluose. O gal pavasaris, kai trūksta vitaminų, gal konfliktai su aplinkiniais ar kitos aplinkybės, leidžiančios bent dalinai paaiškinti viduje vykstančius pokyčius.

Teisybės nepripažinimas veda į dar gilesnę sąsają su žmogų vis labiau įtakojančia ir valdančia dvasia.

Mus supančioje aplinkoje dažnai yra dvasių ir jos bando vienaip ar kitaip paveikti žmogaus psichiką, emocijas, nuotaikas. Jeigu lankomės žymiose, ypatingą reikšmę turinčiose praeities vietose, archeologiniuose draustiniuose, pastatuose ir vietovėse, kur vyko reikšmingi istorijai dalykai, sąveikaujate su aplinkoje esančiomis energijomis ir jų palydovais - ten apsigyvenusiomis dvasiomis. Ar tai žinodami tikrai eisite į kankinimų vietas, lankysite objektus, menančius skausmą ir kančią? Ten tikrai nebūsite vieni, tad ar dvasių kompanija jums patiks?

Apie į žmogų įsiskverbusias dvasias ir tokios intervencijos požymius bei galią išsilaisvinti, skaitykite knygoje Aiškiaregė (knygos autorė Elė Soul). 

Kitos naujienos!