AIŠKIAREGĖ Alytuje

09/14/2020

Aš - Elė Soul su knyga AIŠKIAREGĖ lankiausi Alytuje. Kokie yra žmogaus ypatingi gebėjimai, kaip vyksta intuicijos ugdymas ir koks yra knygos Aiškiaregė gimimas? Kaip visa tai vyko?

Pagaliau pavyko suderinti laiką ir atliepti į Alytaus bendruomenės prašymus -  norą susitikti su knygos Aiškiaregė autore Ele Soul, o kartu ir daugiau sužinoti apie ypatingus, pas daugelį dar tik snaudžiančius, žmogaus gebėjimus. 

Gavau daug jūsų klausimų ir prašymų papasakoti apie informacijos iš subtiliųjų lygmenų gavimo būdus, informacinius, vieną žmogų su kitu jungiančius, ryšius, bei daugelį kitų aktualių ir įdomių dalykų, susijusių su nuojautomis, intuicija, sapnais bei aplinkoje pastebimų ženklų aiškinimu.

 Rugsėjo 12 dieną Alytaus Dainavos progimnazijos salės patalpose vyko jaukus susitikimas.  Susirinkusiems pasakojau apie savo knygą AIŠKIAREGĖ bei apie ypatingas žmogaus savybes, padedančias gauti informaciją iš subtiliųjų lygmenų bei Akašos kronikų. 

Gera buvo jausti, kaip susirinkusiuosius pradžiuginau žinia, kad jau netrukus - šių metų Spalio mėnesį, skaitytojai, pamėgę knygą "Aiškiaregė" ir norintys tęsinio, norintys naujo žvilgsnio į mus supantį emocijų ir jausmų, o taip pat ne visuomet atpažįstamų dvasių bei ryšių su jomis pasaulį, išvys naująją Elė Soul knygą - "Mirties laikas arba 8 minutės".

Romanas jau spaustuvėje ir netrukus pasieks knygynus, internetines knygų pardavimo vietas ir žinoma, šios knygos be galo laukiančius skaitytojus.

Buvo gera išgirsti, kad jums aktualu įvairios užduotėlės ar praktikos, o juo labiau savo asmeninių gebėjimų patikrinimas. 

Tam priminiau, kad pirmojoje mano knygoje "Langas tarp pasaulių" (autorė Eglė Gleščinskienė), galima rasti tuos "receptus" tas praktikas, kurių pagalba skaitytojas gali įvertinti savo pasirengimą sužinoti daugiau apie subtilųjį pasaulį, savo emocinę brandą bei pasitikrinti gebėjimus, kurie, galbūt, jau šiuo metu skleidžiasi.


Naujasis romanas "Mirties laikas arba 8 minutės", lygiai taip pat kaip knyga "Aiškiaregė", pripildytas mus per gyvenimą lydinčiomis aistromis, jausmais, anapusinio pasaulio informacija bei žiniomis apie sąveiką tarp gyvųjų bei mirusiųjų, apie tokio ryšio ypatumus ir jo poveikį gyviesiems. 

Tai romanas apie meilę, kuriai nėra kliūtis nei laikas, nei skirtingi pasauliai ar realybės. 


"Gyvenimas be meilės prilygsta mirčiai" - tai Elė Soul citata. Sužinokite, kodėl ji tokia svarbi...

Autorės Elės Soul naujasis romanas "Mirties laikas arba 8 minutės" skaitytojus pasieks jau šį rudenį Spalio mėnesį.

Susitikime su Alytaus bendruomene, maloniai pabendravau su skaitytojais, pasirašiau ant knygų, nusifotografavau ir leidausi į kelionę po Alytų. Kaip mane sužavėjo Alytus! Gražuoliai parkai, piliakalniai ir Baltosios Rožės tiltas tiesiog pakerėjo. Net nemaniau, kad Alytus toks gražus...

Spėkite, o ką aš radau ant tilto?

Elė Soul        www.elesoul.lt 


Grožis yra mūsų Sielos maistas...

Elė Soul

Meilė - tai viską įveikianti jėga..

Elė Soul


Visų svarbiausia yra tai, kas lieka mūsų širdyse..

Elė Soul