ŠIRDIES IR KRAUJOTAKOS SUSIRGIMAI

2021 m. Nuotoliniai individualūs mokymai pasirinktu laiku!

ENERGINIS DARBAS SU ŠIRDIMI BEI KRAUJOTAKOS SISTEMA

Tai Dvasinių mokymų- Kosmoenergetikos seminaras pasirengusiems toliau gilintis į energinius procesus (būtina dalyvavimo sąlyga- išklausytas Kosmoenergetikos pradmenų seminaras)..

Mokysimės su energijomis koreguoti širdies veiklą

Įsisavinsime tam skirtas energijas

Kraon, Džilius ir Ninalis

Kraujotakos problemas spręsti, valyti kraują nuo įvairių infekcijų, atstatyti optimalius parametrus esant kitoms lėtinėms ligoms galime energijomis Kraon arba Džilius, širdies darbo sutrikimus šalinti galime energija Ninalis.. Darbo ypatumai, kanalų derinimas, apribojimai ir visa kitą ką turime žinoti... Iniciacijos į šias energijas...

Kanalas Kraon - tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms. Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

Kanalas Džilius - naudojamas esant blogiems kraujo tyrimams ir nusilpus imunitetui, tinka bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos.

Kanalas Ninalis - tinka širdies ir širdies kraujotakos ligų korekcijai, energetiniam atstatymui, profilaktikai. Širdies ritmo koregavimas, širdies stiprinimas.

  • Seminaro metu perduota technika padės greičiau įveikti širdies ir visos kraujotakos sistemos negalavimus, šalinti traumų ar pažeidimų, ilgalaikių sutrikimų pasekmes, įveikti uždegiminius procesus. Taip pat sužinosite kaip su energijų pagalba koreguoti tokių jautrių organų, kaip širdis, darbą. Bus mokoma kaip saugoti širdį, didinti žmogaus energinį potencialą ir gyvybingumą.

Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

Seminaro kaina- 200 EUR.

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Magistrė Eglė Gleščinskienė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto "Aukso Amžiaus Kosmoenergetika" vadovė Lietuvoje, Dvasinė hilerė- gydovė, Dvasinė Mokytoja

Teirautis  el.paštu  kosmoenergetika@gmail.com

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA


Dėmesio!- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų  rekomenduojame kreiptis į medikus...